Mne to čeká 25. odpoledne (2. davka). Po prvni me bolela ruka, spravil to ibalgin, byl sem par hodin unavenej, pak sem fungoval a pracoval.
Nechavam si vecer a noc 25 volnej na odpocinek, ale dalsi den prosim pekne boze potrebuju normalne fungovat :)
|
reagovat
|





