What, Nightwish ještě existují a mají lepší zpěvačku, než byla Tarja? Jsem měl kdysi takové soft období a tehdy mi dost sedli.
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|



lístek jsem koupil loni v květnu. A další rok čekat? Tvl tohle mě už fakt nebaví....

)