Ty diskuze na novinkách atd jsou placený od lidí co potřebuji vytvářet strach(Ano, SPD atd ) a záměrně se tam vytváří hejt.
Jsou tam tzv trollové jako občas tady, aby se tam diskutovalo o hovne ale hlavně se načítala stránky a tím návštěvnost (prachy)
reaguje na:
Muf
|
reagovat
|
Obě mají kolem padesáti a volili Pitomia. Teď se obáváme, aby nám to tam dotáhly.


