Nenaočkování důchodci? Já z těch aktuálních čísel hospitalizovaných čtu, že převažují nenaočkované mladší ročníky a naopak u očkovaných jsou hospitalizovaní právě ti starší, což se dalo očekávat.
Holt změna počasí, oslabená imunita a rozjelo se to. Jak moc, to uvidíme. Já už mám popcorn na sledování toho divadla připraven.
reaguje na:
Muf
|
reagovat
|
Obě mají kolem padesáti a volili Pitomia. Teď se obáváme, aby nám to tam dotáhly.


