
Když poptávka po celém světě nebude dostatečná, Starlink zkrachuje a satelity shoří v atmosféře. A nebo bude z nějaké části dotován z veřejných peněz a tudíž je k tomu politická vůle, tedy ho vlády z nějakého důvody potřebují.
Minimálně je to pro SpaceX neocenitelný zdroj zkušeností a znalostí, díky kterému posílají do vesmíru jednu raketu za druhou a pomůže to při konstrukci případného internetu na Marsu, což, si myslím, je opravdu Muskův skutečný cíl. Ne být jen zlý korupční kapitalista. Ale to už je jen pocit z toho člověka jako takového, který je u tebe opačný, fair enough.



