Já si na základě tvých poznámek tady ke starlinku něco hledal a na žádné podobné problémy jsem nenarazil. Naopak jsem viděl, že to funguje docela solidně již nyní, s "pár satelity". Nelíbí se mi zamořování noční oblohy (ať už kvůli výhledu na hvězdy, nebo kvůli bordelu z porouchaných satelitů) a obvzlášť mě netěší, že "oblohu nad Evropou" zamoří soukromá americká firma.
Co se ale týče čísel samotných, tak v tom tu "nelogičnost" neshledávám. Internet fakt není jakkoli "běžný všude" a mimo města vyžaduje velmi drahou infrastrukturu.
reaguje na:
MarvinP
|
reagovat
|


