"tyjo, ty taky zacházíš s faktama jak Musk. Možná proto je ti tak sympatickej:
Musk v roce 2015 tvrdil, že je to snadná a dostupná technologie."
Literally doslova pod tyhle věty jsi postnul to video a teď se vykrucuješ že jsi věděl jak to s ním nesouvisí? :)
Nebylo to náhodou tak, že jsi o tom věděl kulový a myslel sis, že je Hyperloop jeho firma a ne brand technologie? :)
Hlavně Virgin a Musk tam teď mají separátní výzkum, tak vyčítat jednomu video druhého je ehm pitomost.
reaguje na:
MarvinP
|
reagují:
MarvinP
|
reagovat
|


