Tesla je super auto, ktore vas v Ludicrous mode zatlaci do sedacky, ano, je to super zazitok, pohrate sa s tym parkrat, nechate zvlhnut frajerku, pochvalite sa pred kamosmi, pripadne si nechate zvacsit pipika na cervenej vedla nejakeho teenagera na vytunenom Golfe. Ked som isiel na sialenej horskej drahe v zabavnom parku, tiez to bol zazitok. Ked som na nej isiel po 10krat za sebou, lebo ved preco to nevyuzit ked je to tam prazdne, uz som na nej zaspaval. S obycajnym predpotopnym spalovakom sice nemate take zrychlenie, ale nemusite po niekolkych predbiehacich manevroch na plny plyn prepocitavat dojazd k najblizsej rychlonabijacke.
Ale zase Xko vie vydavat prdicace zvuky a mavat dverami. Urcite to ma medzi tym „šíleným množstvím patentů“. Je to auto buducnosti.
Aby som len nekritizoval, ten jeho plamenomet, pardon, striekacia pistolka na toluen za liter bol cool.
Uz vidim, ako som pri obhajovani Applu musel byt otravny a chcem sa tu verejne vsetkym za to ospravedlnit.
|
reagovat
|


