Myslíš od Jana Schneidera (člen Charty 77), kterému před rokem 89 bylo spíláno že šíří prozápadní "sr*čky"? Jsi živoucím důkazem, že lidé jsou stejní, jen se mění znaménka. Hádám, že za normalizace by si byl uvědomělý svazáček.
Tak jsem si dal marathon SM (ne BDSM, ale ScaryMovie) a třetí díl je vrchol série, poslední film je až na pár momentů (party vysavačů, rvačka před domem) o level slabší.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|



