Scary movie
Som v šoku, aký fanclub tu má trojka. Na jednotku nedám dopustiť, aj dvojka ma niekoľko momentov, ale trojka uz nie je ďaleko od Disaster movie.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Zase od tý trojky nečekejte zázraky, jen je z těch všech dílů nejnormálnější, asi tím pádem nejlepší a paroduje moje oblíbený filmy. Ale s klasikama žánru bych to pořád neporovnával.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|




|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|