TVL. kdyz odhlednu od tech dvou novych songu, ktere jsou strasne, ale vsichni jsou z nich na vetvi, tak prezentace toho jejich turne vypada zajimave. Kazdopadne chtel bych videt, ktery blazen da predpokladam plne vstupne (2-8k?) na to aby se dival na obrazovku a led svetylka. Protoze tahle bzunda vypada, ze stala jak celovecerni hollywoodsky film, takze se musi zaplatit.
link
ABBA
|
reagovat
|

zasnubena zem

