chápu to správně, že je digitálně omladí a na koncertech budou mít "mladý" xichty na obrazovkách u podia ? Zatím co budou hrát na podiu "staříci" nebo snad za podiem ?
wtf ?
reaguje na:
speta.jr
|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|

zasnubena zem


