Tak předpokládám, že Damon už desítky milionů dolarů má a nějak s nimi podniká, plus se dost věnuje té vodě v Africe a dalším charitám. Takže jeho čas a svoboda je pro něj mnohem důležitější, než další desítky/stovky milionů dolarů s tím, že by se musel něčemu upsat na dlouhé roky dopředu.
|
reagovat
|




myslim, ze Nemecko i Svedsko uz oznamilo treti davky pro seniory, chronicky nemocne, lidi bez protilatek, vzdycky to byl beh na dlouhou trat, i kdyz se to nekterym trebas nelibi. Volice Volneho by stejne nikdo a nic nepresvedcilo, takze tohle bych asi ani moc neresil.