reaguje na:
Fixer
Proč "dal přednost Bourneovi"? Natáčení Avatara začalo až potom co Bourne trilogy skončila.
|
reagují:
Fixer
|
reagovat
|




myslim, ze Nemecko i Svedsko uz oznamilo treti davky pro seniory, chronicky nemocne, lidi bez protilatek, vzdycky to byl beh na dlouhou trat, i kdyz se to nekterym trebas nelibi. Volice Volneho by stejne nikdo a nic nepresvedcilo, takze tohle bych asi ani moc neresil.