
Eurovision Song Contest
Koukáte? Docela mi to chybělo, když loni z pochopitelných důvodů zrušili celý ročník. Uvidíme, jak si Ben Cristovao povede v náročné konkurenci. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Pociťuju to pak max 3 dny.


|
reagovat
|
|
reagovat
|
8 piv je pro mne v poho. Na VŠ jsem dával cca 20 kousků za večer. Moje rekordy má zaznamenané tehdejší spolubydlící, já si to většinou nepamatoval, ale jeden Silvestr padlo přes den asi 36 piv a ve sklípku to bylo nějak 7 - 9 litrů vína. Tehdy jsem měl cca 120 kg.
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|
teda po osmi pivech, jestli nemyslíš třetinky, předpokládám, že jsi byl už mírně navátej. |
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagovat
|