Link: Gulab a Šulcová... Jasně, že ten půl míč měl skončit v jejich kapse, to pochopí i podprůměrný specialista. Navíc jejich reakce??
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|

Naposled tu byla taková zábava s ikonkami u smutného Bena. Tede, nechceš tuto aktuální iniciativu zformalizovat? 
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Milosh
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|