Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 29801 - 29820 Napsat příspěvek
Filuta nepoužil otazník.
791758
Filuta nepoužil otazník.
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
To je on? Já ho bez fotky nepoznal :D
791757
To je on? Já ho bez fotky nepoznal *:D*
791756
3 0
reagovat
reaguje na: Muf
Už mě stovky random otázek Haika a snahy lidí na ně nějak odpovídat intenzivně otravují, obzvlášť když se zároveň na ty samé věci ptá i na jiném fóru které čtu. Je to debilní spam který jen zasírá diskuzi - jinak nic proti tobě.
Dostal ban, všichni jsme to tu oslavili, tak netuším proč nedostane ban i tenhle jeho mulťák.
791756
Už mě stovky random otázek Haika a snahy lidí na ně nějak odpovídat intenzivně otravují, obzvlášť když se zároveň na ty samé věci ptá i na jiném fóru které čtu. Je to debilní spam který jen zasírá diskuzi - jinak nic proti tobě. Dostal ban, všichni jsme to tu oslavili, tak netuším proč nedostane ban i tenhle jeho mulťák.
791755
7 0
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: Muf
Může mi mínusující blbeček říct, co mu vadí na příspěvku SLAUGHTER a mé odpovědi? Vyjádři se, soudruhu! :+
791755
Může mi mínusující blbeček říct, co mu vadí na příspěvku SLAUGHTER a mé odpovědi? Vyjádři se, soudruhu! *:+*
791753
2 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Počkej do Srpna a nemusíš nic sdílet.
791754
Počkej do Srpna a nemusíš nic sdílet.
791749
2 0
reagovat
Mám Cube Acid a jsem spokojenej. Je otázka, jak velký chceš rám a kola. Tady ho někdo prodává za 20 ve velmi pěkném stavu link
791753
Mám Cube Acid a jsem spokojenej. Je otázka, jak velký chceš rám a kola. Tady ho někdo prodává za 20 ve velmi pěkném stavu https://www.cyklobazar.cz/inzerat/517424/prodam-cube-acid-29
791750
1 -1
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To si dal 8 piv bez záchodu? :D Já bych teda byl víc na záchodě než v sále :D
791751
To si dal 8 piv bez záchodu? *:D* Já bych teda byl víc na záchodě než v sále *:D*
791717
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Zdravím, je nějak možné oklikou v ČR používat Disney+? Byl by případně někdo, kdo ho má, natolik ochotný ho sdílet? Poctivě bych se samozřejmě vyrovnal, díky. :+
791749
Zdravím, je nějak možné oklikou v ČR používat Disney+? Byl by případně někdo, kdo ho má, natolik ochotný ho sdílet? Poctivě bych se samozřejmě vyrovnal, díky. *:+*
0 0
reagují: Petr77
reagovat
Betlémské světlo od Svěráků je dotočeno:

link

Těším se moc, snad Honza tentokrát příjemně překvapí. :))
791746
Betlémské světlo od Svěráků je dotočeno: https://www.youtube.com/watch?v=Vzdx8Z2NjxQ Těším se moc, snad Honza tentokrát příjemně překvapí. *:))*
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Podle fotek které jsem zahlédl jedno pohlaví má/měla...:D
791743
Podle fotek které jsem zahlédl jedno pohlaví má/měla...*:D*
791700
4 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
S ohledem na kvality filmu si určitě našli lepší zábavu :D
791738
S ohledem na kvality filmu si určitě našli lepší zábavu *:D*
791735
4 0
reagovat
U nás v kině šli známí na nového Hellboye a kousek od nich jeden páreček na gauči měl deku přes sebe a regulérně si tam navzájem mačkali hada a hladili kačenku:D
791735
U nás v kině šli známí na nového Hellboye a kousek od nich jeden páreček na gauči měl deku přes sebe a regulérně si tam navzájem mačkali hada a hladili kačenku*:D*
6 0
reagují: Clavius
reagovat
Muj nejhorší "popcorňák" byl typ v šusťácích, co seděl vedle mě a po každym soustu si třikrát nebo čtyřirkát ty mastný pracky do těch kalhot intenzivně otřel. Star trek: Do neznáma. Fakt to snědl těsně pod mojí horní hranicí flegmoušství, který skokově přechází v těžkou zlobu :D  Neskutečný, ale jinak jsem s tím úplně v klidu. Sám si od přítelkyně max vezmu pár soust, u pití mám panickej strach, že budu muset na záchod, takže to vypiju až během titulků bez bublinek většinou :D
791724
Muj nejhorší "popcorňák" byl typ v šusťácích, co seděl vedle mě a po každym soustu si třikrát nebo čtyřirkát ty mastný pracky do těch kalhot intenzivně otřel. Star trek: Do neznáma. Fakt to snědl těsně pod mojí horní hranicí flegmoušství, který skokově přechází v těžkou zlobu *:D*  Neskutečný, ale jinak jsem s tím úplně v klidu. Sám si od přítelkyně max vezmu pár soust, u pití mám panickej strach, že budu muset na záchod, takže to vypiju až během titulků bez bublinek většinou *:D*
3 0
reagovat
Tony, ty vole 8 piv v kine behem jednoho filmu? WTF? :D
791723
Tony, ty vole 8 piv v kine behem jednoho filmu? WTF? *:D*
13 0
reagují: Vincent
reagovat
Když je dobrý film, člověk zvládne odfiltrovat i hodně velkého blbce. Takže je to nakonec o filmech ;) :D
Mě jídlo v kině neba. Jakože pro mě osobně. Člověk to sní a pak se musí *rát s kapalným a mastným odpadem. Navíc celý ulepený. Nedík :). Ale v zásadě proti jídlu v kině nic nemám. Většinou to zvládám filtrovat i u filmu blbého :D. To alkohol mi vadí víc, ten jde cítit hodně...
791721
Když je dobrý film, člověk zvládne odfiltrovat i hodně velkého blbce. Takže je to nakonec o filmech ;) :D Mě jídlo v kině neba. Jakože pro mě osobně. Člověk to sní a pak se musí *rát s kapalným a mastným odpadem. Navíc celý ulepený. Nedík :). Ale v zásadě proti jídlu v kině nic nemám. Většinou to zvládám filtrovat i u filmu blbého :D. To alkohol mi vadí víc, ten jde cítit hodně...
1 0
reagovat
reaguje na: Svaťoš
Bylo mi tak 12, ale jestli se to pamatuju správně, tak to byl ještě ten z mikrovlnky. :D
791720
Bylo mi tak 12, ale jestli se to pamatuju správně, tak to byl ještě ten z mikrovlnky. *:D*
791719
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Donaska popcornu je teda uplne jinej level. :D
791719
Donaska popcornu je teda uplne jinej level. *:D*
791717
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Svaťoš
V Galaxii myslím promítali prvního Harryho Pottera s pauzama nebo mi to připomíná kino v Říčanech, kde šel objednat popcorn s donaskou v průběhu. :D

Já jsem strašnej barbar a sráč, ale do kina si prostě beru vlastní jídlo a pití, což je zpravidla plechovkove pivo a nějaký sendvič z domova v ubrousku co udělá minimum hluku. Když nestíhám, tak mi přijde ok i KFC, to je v té krabičce také minimum hluku. 

Rekord jsem měl na Apokalypse v Hollywoodu na ČSFD projekci, tam jsem dal 8 piv. V batůžku jsem jich měl 10, ale 2 random kluci okolo vypadali hladově, tak jsem se rozdělil. Asi nejlíp vzpomínám na Entourage film v Lucerně, tam jsem dal 1,5l výborného muskatu v petce z vinotéky. 
791717
V Galaxii myslím promítali prvního Harryho Pottera s pauzama nebo mi to připomíná kino v Říčanech, kde šel objednat popcorn s donaskou v průběhu. *:D* Já jsem strašnej barbar a sráč, ale do kina si prostě beru vlastní jídlo a pití, což je zpravidla plechovkove pivo a nějaký sendvič z domova v ubrousku co udělá minimum hluku. Když nestíhám, tak mi přijde ok i KFC, to je v té krabičce také minimum hluku.  Rekord jsem měl na Apokalypse v Hollywoodu na ČSFD projekci, tam jsem dal 8 piv. V batůžku jsem jich měl 10, ale 2 random kluci okolo vypadali hladově, tak jsem se rozdělil. Asi nejlíp vzpomínám na Entourage film v Lucerně, tam jsem dal 1,5l výborného muskatu v petce z vinotéky. 
791712
3 -4
reagují: Jardus, Svaťoš
reagovat
Takze problem neni popcorn a cola, ale jako obvykle jsou to lidi. Na tom se asi muzeme shodnout. :))

Jinak mi to pripomina prihodu z Islandu z pred par let, kde jsem byl v kine na GotG. Kino plne, rekl bych, ze vsichni navstevnici meli u sebe popcorn a colu. V pulce filmu byla 15 minutova pauza na refill popcornu a coly. 
Ponauceni - vzdycky muze byt hur.
791712
Takze problem neni popcorn a cola, ale jako obvykle jsou to lidi. Na tom se asi muzeme shodnout. *:))* Jinak mi to pripomina prihodu z Islandu z pred par let, kde jsem byl v kine na GotG. Kino plne, rekl bych, ze vsichni navstevnici meli u sebe popcorn a colu. V pulce filmu byla 15 minutova pauza na refill popcornu a coly.  Ponauceni - vzdycky muze byt hur.
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Muf
Tak to je funny, protože právě toto bych si užil spíš víc (jakože právě jít na popcorn a "s celým sálem" prožívat, že cap zvedne kladivo apod). :D Vlastně mi ani tak nevadí "výkřik do tmy", jako ta emocionální nerovnost. Když někdo u smrti Trinity bude vzlykat, tak mi to nebude vadit, zatímco "tak už chcípni" jo :D.

Jinak pokud chodíš ve 14:40 do prázdných sálů (jako já) tak to kino z tebe zrovna nežije (jako ze mě) :D.
791709
Tak to je funny, protože právě toto bych si užil spíš víc (jakože právě jít na popcorn a "s celým sálem" prožívat, že cap zvedne kladivo apod). *:D* Vlastně mi ani tak nevadí "výkřik do tmy", jako ta emocionální nerovnost. Když někdo u smrti Trinity bude vzlykat, tak mi to nebude vadit, zatímco "tak už chcípni" jo *:D*. Jinak pokud chodíš ve 14:40 do prázdných sálů (jako já) tak to kino z tebe zrovna nežije (jako ze mě) *:D*.
791707
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se