Vlastně mi ani tak nevadí "výkřik do tmy", jako ta emocionální nerovnost. Když někdo u smrti Trinity bude vzlykat, tak mi to nebude vadit, zatímco "tak už chcípni" jo
.Jinak pokud chodíš ve 14:40 do prázdných sálů (jako já) tak to kino z tebe zrovna nežije (jako ze mě)
.



ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu