reaguje na:
The Joker
Je otázka jak moc funguje na chuťovky jako ten brazilský mutant, jestli ne, tak jsme v haj*lu... Já pro očkování jsem, klidně bych se nechal naočkovat hned ale vypadá to, že na mě dojde řada na velikonoce 2022....
|
reagovat
|



