reaguje na:
Muf
Tak záleží, jak se ty skupiny budou otevírat a jaký bude vlastně zájem. Když ve věkové kategorii 80+ chtělo jen 65% a už to v podstatě teď moc neporoste, tak jak to může vypadat u těch pod 30? Tam snad jen když to bude podmínka pro cestování a chlastání. V Izraeli mají naočkováno kolem 55-60% a už moc nemají kde najít další zájemce. Ty mutace... No, na podzim budou asi realitou boostery. Teď to vypadá, že proti jihoafrické mutaci je nejúčinnější J&J 81%, pak Novavax 55%, ale proti těžkému průběhu 100%. Takže zase... Jde o to zabránit těžkému průběhu nemoci.
|
reagovat
|




