reaguje na:
okkac
No ono jde právě o to, že ten počet mrtvých je pohříchu prakticky jediný parametr s jakous takous výpovědní hodnotou - cokoliv jiného nemá moc smysl srovnávat, protože to je všechno zatížené obrovskou chybou pramenící z různého přístupu k testování v různých zemích
|
reagovat
|


Nikdy jsem to nechápal. Jen povzdech nad místní diskuzí. Howgh 


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu