Co by mělo být zadarmo, kampaň ? :-)
Nemáš pravdu s délkou kampaně. Na takhle důležité věci má běžet klidně s půlročním předstihem. V hodně západních zemích to běží od loňského léta.
PS: Politici jsou v těch kampaních důležití, protože oni o tom rozhodují, nedá se je oddělit. V Izraeli která očkuje nejlépe jsou tam všude, byli i na billboardech. Hele já Babiše nemám rád, fakt ne, vycitam mu tisíce mrtvých navíc, ale zrovna tady mu vyčítás věci které jsou všude jinde stejné.
reaguje na:
Jardus
|
reagují:
Jardus
|
reagovat
|



