Promiň, ale tady mám naprosto odlišný názor. Ten půl milionu měl být na nákup reklamního prostoru.
Zásah těch tří sociálních sítí, kde měli nakoupit reklamní prostor je přes 6 milionů lidí v ČR. Výsměch TikToku rovněž není na místě, mezi 20 a 40 lety u nás, má 40 % užívatelů.
link
Pěkně o tom píše i Petr Ludwig
link
link
reaguje na:
mkubalikova
|
reagovat
|


