
reaguje na:
verbst
Hele, snad ano. Zatim se s tim trapi skoro kazda zeme (napriklad Ontario v Kanade s populaci 15M ockuje sotva 5000 denne), ale v US je ta soucasna garnitura absolutne nekompetentni a vymysli reseni pro uplne jine problemy, coz je naprosto mimozni. 

|
reagovat
|




