reaguje na:
Kostěj
Já si digitalizoval naskenované eknihy v Abby Finereader. Na tohle by to mělo být také jako dělané.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Přijde mi líto, že se o tom moc neví, tak jsem si vzal za svý zpracovat tu hromadu .doc souborů a zkompletovat to do něčeho smysluplnějšího, ideálně do nějakýho formátu pro čtečky, ale to jsem netušil, jakej kámen jsem si uvázal na krk - dokumentace k formátům ebooků (snad s výjimkou EPUB) je prakticky nedohledatelná a i jakžtakž funkční .epub po konverzi do MOBI ztrácí pro mě zásadní funkce (jako třeba footnotes, který bych opravdu chtěl mít inline :-))|
reagovat
|
|
reagují:
Stranger777
|
reagovat
|
|
reagují:
Stranger777
|
reagovat
|

|
reagují:
Stranger777
|
reagovat
|
|
reagují:
Stranger777
|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|