A všimni si, i sebe, i sebe - já tu třísku v oku také mám, rozdíl je že o ni vím a snažím se ji zbavit.
reaguje na:
KARLOS
Nejnoval jsem nikoho konkrétního, nicméně - znáš tu o kachně, že
A všimni si, i sebe, i sebe - já tu třísku v oku také mám, rozdíl je že o ni vím a snažím se ji zbavit.
A všimni si, i sebe, i sebe - já tu třísku v oku také mám, rozdíl je že o ni vím a snažím se ji zbavit.|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
… OK, co se člověk po ránu nedoví
.


