Ech. Malýmu rostou zuby a myslel jsem si, že si k tomu uspávání přečtu něco... No, ech - normálního?
Tak jindy.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
Vytváříš úplně zbytečný konflikt tam kde žádný není...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), kdo přinesl změnu, bylo třeba celé řady různých způsobů násilí, aby se to povedlo. Ano, ona i taková osvětová činnost kvakerů a jejich následovníků byla svým způsobem násilí - je to snaha o změnu myšlení jiných různou formou nátlaku na jejich lidství (osvícenství), křesťanství atp. Politický lobbying, napomáhíání k útěku, no a nakonec občanská válka, ač zde samozřejmě šlo o celé spektrum důvodů 
|
reagovat
|
To je to řešení, které hledáš... rozhodně je ekonomicky šetrnější, než třeba nějak politicky prosazovat dodržování lidských práv a většinou se na to i líp kouká.|
reagují:
Barv666
|
reagovat
|