Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 32821 - 32840 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
A jak ho nalepkuju já ?
770854
A jak ho nalepkuju já ?
770841
3 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Já někde zpochybňoval jeho volbu ? Psal jsem o tom co řek a jak to řek a tvůj argument že do teď to bylo nahnutý jedním směrem, tak teď bude druhým , je naprosto neskutečný. Četl jsi Farmu zvířat ?
770852
Já někde zpochybňoval jeho volbu ? Psal jsem o tom co řek a jak to řek a tvůj argument že do teď to bylo nahnutý jedním směrem, tak teď bude druhým , je naprosto neskutečný. Četl jsi Farmu zvířat ?
770829
6 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: MarvinP
Přesvědč nejprve ty, co je na pokoji nenechávají. Co je po tisíciletí zavírali, vraždili, "léčili" - ano, dnes jich je u nás méně a toto nemůžou, ale tak moc by chtěli... Globálně ovšem stále je homosexualita trestný čin ve velké části světa, leckde pod trestem smrti. Být potichu, aby se to nepřevážilo? Cha cha!

Myslíš snad, že se jiné změny děly postupem "nechte je na pokoji"? Postoj k židům, "barevným", feminismu etc. etc., to vše se měnilo různými formami násilí.
770851
Přesvědč nejprve ty, co je na pokoji nenechávají. Co je po tisíciletí zavírali, vraždili, "léčili" - ano, dnes jich je u nás méně a toto nemůžou, ale tak moc by chtěli... Globálně ovšem stále je homosexualita trestný čin ve velké části světa, leckde pod trestem smrti. Být potichu, aby se to nepřevážilo? Cha cha! Myslíš snad, že se jiné změny děly postupem "nechte je na pokoji"? Postoj k židům, "barevným", feminismu etc. etc., to vše se měnilo různými formami násilí.
770850
3 -4
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Barv666
Pořád se asi nechápeme. Zkusím příklad: pachatel zločinu se snaží utajit co spáchal a tak si horlivě zajistí několikery aliby, jde na stanici a vysvětluje jim, že nic nespáchal a vnucuje jim složku se svými pečlivě vybudovanými alibi. Naplní tak svůj cíl?

Chápeš kam tím mířím? Cíl je: nechte gaye na pokoji. A dělá se to tak, že nikdo nesmí nechat gaye na pokoji.
770850
Pořád se asi nechápeme. Zkusím příklad: pachatel zločinu se snaží utajit co spáchal a tak si horlivě zajistí několikery aliby, jde na stanici a vysvětluje jim, že nic nespáchal a vnucuje jim složku se svými pečlivě vybudovanými alibi. Naplní tak svůj cíl? Chápeš kam tím mířím? Cíl je: nechte gaye na pokoji. A dělá se to tak, že nikdo nesmí nechat gaye na pokoji.
770848
8 -1
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: MarvinP
No to samozřejmě není pravda, přesně to se násilím řešit dá a řeší doslova odjakživa. Dnes by se tedy asi řeklo, že se elita spikla vůči lidu :D Protože jistě velmi hezky znějící představa, že by (pokusím se o rychlou zkratku, snad vystihne co píšeš) "lidi měli mít rozum a neřešit kraviny", se velmi těžko prosazuje i násilím ;)
770848
No to samozřejmě není pravda, přesně to se násilím řešit dá a řeší doslova odjakživa. Dnes by se tedy asi řeklo, že se elita spikla vůči lidu *:D* Protože jistě velmi hezky znějící představa, že by (pokusím se o rychlou zkratku, snad vystihne co píšeš) "lidi měli mít rozum a neřešit kraviny", se velmi těžko prosazuje i násilím *;)*
770844
2 -3
reagují: MarvinP
reagovat
Při každém vymezení, ať už je to "pro vyšší dobro", se ta rovnost vytrácí. Takže ta snaha o změnu sto let trvajících pořádků se maří.
Dood mluví o krásné utopii, ale ten jím popsaný a aktuálně silně probíhající trend, kde se "násilně" normuje a škatulkuje, aby se zmazaly rozdíly, je úplně stejným dílem taktéž utopický - protože dřív, nebo později se ti špatulky a normy změní. A bohužel ne na základě přirozeného a racionálního vývoje, ale protože o tom rozhodně nejhlasitější skupina lidí, třeba.
Že existují d*bilové, kteří se vymezují proti "černému ženskému Bondovi" je samozřejmně pravda, ale bojovat proti nim tím, že něco "uděláš ze zákona" dává ty karty opět do rukou nejhlasitější a té d*bilní skupině, imo...
Já (protože nechci mluvit za Marvina) bych jednoduše chtěl, aby se ta černá Bond, nebo třeba prezentace gayú ala Supernova s Tuccim a Farrelem brala jednoduše samozřejmně a ne "z donucení". Ano, chápu, že to v tuhle chvíli utopie je, ale snaha o to, aby to tak bylo, je imo jediná, která má šanci tu změnu natrvalo uskutečnit...
770847
Při každém vymezení, ať už je to "pro vyšší dobro", se ta rovnost vytrácí. Takže ta snaha o změnu sto let trvajících pořádků se maří. Dood mluví o krásné utopii, ale ten jím popsaný a aktuálně silně probíhající trend, kde se "násilně" normuje a škatulkuje, aby se zmazaly rozdíly, je úplně stejným dílem taktéž utopický - protože dřív, nebo později se ti špatulky a normy změní. A bohužel ne na základě přirozeného a racionálního vývoje, ale protože o tom rozhodně nejhlasitější skupina lidí, třeba. Že existují d*bilové, kteří se vymezují proti "černému ženskému Bondovi" je samozřejmně pravda, ale bojovat proti nim tím, že něco "uděláš ze zákona" dává ty karty opět do rukou nejhlasitější a té d*bilní skupině, imo... Já (protože nechci mluvit za Marvina) bych jednoduše chtěl, aby se ta černá Bond, nebo třeba prezentace gayú ala Supernova s Tuccim a Farrelem brala jednoduše samozřejmně a ne "z donucení". Ano, chápu, že to v tuhle chvíli utopie je, ale snaha o to, aby to tak bylo, je imo jediná, která má šanci tu změnu natrvalo uskutečnit...
8 -1
reagovat
reaguje na: okkac
...a přijede na bílém koni, když je toho 11. 11?
770846
...a přijede na bílém koni, když je toho 11. 11?
770845
5 -1
reagovat
Asi uz je opravdu čas na bílého Martina Luthera Kinga
770845
Asi uz je opravdu čas na bílého Martina Luthera Kinga
8 -3
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Barv666
Násilí jistě funguje, dá se jím vyřešit spousta problémů, ale v principu se násilím nedá řešit problém násilí, stejně jako se nevyvážeností nedá řešit problém nevyváženosti.

Disk a spol to vidí tak, že buď gaye nenávidíš a utiskuješ je, nebo jim fandíš a snažíš se napravit jejich nespravedlivou pozici. Ale co mají oba ty tábory společné je, že posilují takové přemýšlení, ve kterém je člověk určován prioritně svou sexuální orientací. Skutečné osvobození sexuálních menšin spočívá v tom, že sexuální orientace bude každému ukradená a přestane to prostě být politikum. Proti tomuhle happyendu ale táhnou jak Disk tak Kaczyński za jeden provaz :-)
770844
Násilí jistě funguje, dá se jím vyřešit spousta problémů, ale v principu se násilím nedá řešit problém násilí, stejně jako se nevyvážeností nedá řešit problém nevyváženosti. Disk a spol to vidí tak, že buď gaye nenávidíš a utiskuješ je, nebo jim fandíš a snažíš se napravit jejich nespravedlivou pozici. Ale co mají oba ty tábory společné je, že posilují takové přemýšlení, ve kterém je člověk určován prioritně svou sexuální orientací. Skutečné osvobození sexuálních menšin spočívá v tom, že sexuální orientace bude každému ukradená a přestane to prostě být politikum. Proti tomuhle happyendu ale táhnou jak Disk tak Kaczyński za jeden provaz :-)
770837
14 -1
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: MarvinP
Nic, jenom jsem si tě v daném okamžiku spletl s Tonym. Nálepkuje ho Tony.
770841
Nic, jenom jsem si tě v daném okamžiku spletl s Tonym. Nálepkuje ho Tony.
770840
2 -6
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jak ho nálepkuju?
770840
Jak ho nálepkuju?
770833
6 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Pardon, spletl jsem si Marvina s Tonym. :D:-
770839
Pardon, spletl jsem si Marvina s Tonym. *:D**:-*
2 -3
reagovat
reaguje na: MarvinP
Tvrdit, že se něco násilím nemění, jde jen když nechápeš podstatu násilí, a tou ve veliké zkratce je, že funguje :)
770837
Tvrdit, že se něco násilím nemění, jde jen když nechápeš podstatu násilí, a tou ve veliké zkratce je, že funguje *:)*
770831
3 -5
reagují: MarvinP
reagovat
Team Disketa do_Od 8)
770836
Team Disketa do_Od *8)*
3 -5
reagovat
reaguje na: MarvinP
Tak se ale reprezentace nezlepší, žejo. Jinak si popsal hezkou utopii, ale to by to v prvé řadě nesměli řešit ani ti lidi na druhé straně, kteří bijou na poplach u každýho černýho Artuše, Bonda atd.
770835
Tak se ale reprezentace nezlepší, žejo. Jinak si popsal hezkou utopii, ale to by to v prvé řadě nesměli řešit ani ti lidi na druhé straně, kteří bijou na poplach u každýho černýho Artuše, Bonda atd.
770831
4 -3
reagovat
reaguje na: MarvinP
Protože lidi nejsou chodící nálepky.

Jasně, a proto tu celou dobu nálepkuješ Wenthwortha Millera. :D:D:D
770833
[i]Protože lidi nejsou chodící nálepky.[/i] Jasně, a proto tu celou dobu nálepkuješ Wenthwortha Millera. *:D**:D**:D*
770831
4 -14
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: do_Od

Do_od

Problém je, že tohle násilné vyklánění na druhou stranu, aby se napravila dlouhodobá nerovnost, ve skutečnosti věci nikdy nenarovná, jen to všechno nepříjemně rozhoupává. Skutrečná alternativa je být čestný, pečlivě rozlišovat a prostě vůbec se na lidi nedívat skrz tyhle dementní ideologický nálepky. Jestli je někdo černoch, gay, nebo levičák o něm vypovídá tak zas*aně málo, že to prostě vůbec nemá cenu řešit a když někdo řekne, že už bude hrát jenom role větnamců, heterosexuálů, nebo třeba fousatých ženských, říká tím jen to, že ho ideologie zajímá víc než herectví, než příběhy, ale hlavně, než lidi. Protože lidi nejsou chodící nálepky.
770831
Problém je, že tohle násilné vyklánění na druhou stranu, aby se napravila dlouhodobá nerovnost, ve skutečnosti věci nikdy nenarovná, jen to všechno nepříjemně rozhoupává. Skutrečná alternativa je být čestný, pečlivě rozlišovat a prostě vůbec se na lidi nedívat skrz tyhle dementní ideologický nálepky. Jestli je někdo černoch, gay, nebo levičák o něm vypovídá tak zas*aně málo, že to prostě vůbec nemá cenu řešit a když někdo řekne, že už bude hrát jenom role větnamců, heterosexuálů, nebo třeba fousatých ženských, říká tím jen to, že ho ideologie zajímá víc než herectví, než příběhy, ale hlavně, než lidi. Protože lidi nejsou chodící nálepky.
Do_od
770826
20 -1
reagují: Barv666, do_Od, Disketa1
reagovat
A mimochodem, aby bylo jasno. Herci si můžou vybírat co chtějí hrát a co ne odjakživa. Když někdo nechce hrát homosexuály, heterosexuály, prodavače v trafice, nebo třeba macho akční hrdiny, tak je to jeho věc. Bavíme se tady o kontextu Millera a jeho "heterosexuální příběhů bylo dost". Jeho zdůvodnění je naprosto v pořádku a nevidím jediný důvod proč by to někoho mělo srát.
770829
A mimochodem, aby bylo jasno. Herci si můžou vybírat co chtějí hrát a co ne odjakživa. Když někdo nechce hrát homosexuály, heterosexuály, prodavače v trafice, nebo třeba macho akční hrdiny, tak je to jeho věc. Bavíme se tady o kontextu Millera a jeho "heterosexuální příběhů bylo dost". Jeho zdůvodnění je naprosto v pořádku a nevidím jediný důvod proč by to někoho mělo srát.
7 -8
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nehraje se v tom rovina, PROTOŽE V TOM ROVINA NENÍ. Omg. Jak těžký je pochopit, že bílý heterosexuál de facto dominoval kinematografii posledních sto let a někteří lidi teď touží po tom, aby se začali točit a vyprávět i jiné příběhy? "i" "jiné", rozumíš tomu "i" ? Fakt je tak těžký pobrat, že právě kvůli tomu, že žádná fucking rovina v tomhle není, se někteří dovolávají, aby vznikla? A otáčet to naopak a tvrdit, že v opačném případě by to byl homofob... ne, v opačném případě by to byl debil, protože kdyby někdo přišel s tím, že už nechce hrát homosexuály, protože se o nich natočilo filmů dost, tak to není homofob, ale prostě a jednoduše debil. 

A mimochodem ty kecy o lhaní si nech od cesty, víš dobře, že tady teď jen zbytečně flamuješ. Buď reaguj na ty argumenty, co ti tady ostatní píšou - čili že v tom rovina není a nemůžeš to posuzovat z obou stran stejně, nebo si jdi plakat někam jinam.
770826
Nehraje se v tom rovina, PROTOŽE V TOM ROVINA NENÍ. Omg. Jak těžký je pochopit, že bílý heterosexuál de facto dominoval kinematografii posledních sto let a někteří lidi teď touží po tom, aby se začali točit a vyprávět i jiné příběhy? "i" "jiné", rozumíš tomu "i" ? Fakt je tak těžký pobrat, že právě kvůli tomu, že žádná fucking rovina v tomhle není, se někteří dovolávají, aby vznikla? A otáčet to naopak a tvrdit, že v opačném případě by to byl homofob... ne, v opačném případě by to byl debil, protože kdyby někdo přišel s tím, že už nechce hrát homosexuály, protože se o nich natočilo filmů dost, tak to není homofob, ale prostě a jednoduše debil.  A mimochodem ty kecy o lhaní si nech od cesty, víš dobře, že tady teď jen zbytečně flamuješ. Buď reaguj na ty argumenty, co ti tady ostatní píšou - čili že v tom rovina není a nemůžeš to posuzovat z obou stran stejně, nebo si jdi plakat někam jinam.
770821
7 -12
reagují: MarvinP
reagovat
Vygoogli si jméno August Ames, je to pornoherečka, která odmítla točit s hercema co točí gay porno. Napsala to na Twitter. Její videa se začala že všemožných serveru stahovat pryč a média ji vlacela tak, že spáchala sebevraždu. 

Disku, ty jsi mimo jako vždycky. Ano , vymezuju se proti věcem , co mi vadí , ty ne ? A všechny debaty o homosexuálech nejsou útokem na tvou osobu, nikde jsem ti nenadaval. Nejsi jediný gay ve vsi.
770824
Vygoogli si jméno August Ames, je to pornoherečka, která odmítla točit s hercema co točí gay porno. Napsala to na Twitter. Její videa se začala že všemožných serveru stahovat pryč a média ji vlacela tak, že spáchala sebevraždu.  Disku, ty jsi mimo jako vždycky. Ano , vymezuju se proti věcem , co mi vadí , ty ne ? A všechny debaty o homosexuálech nejsou útokem na tvou osobu, nikde jsem ti nenadaval. Nejsi jediný gay ve vsi.
8 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se