Hele, prostě se tak rozhodl, má na to právo a hotovo. Není to nic, s čím by se nedalo nadále žít. Prošel si peklem depresí a zjevně o tom dlouho přemýšlel, než to prohlášení zveřejnil. A navíc ho podpořil jeho seriálový bratr Dominic Purcell, který s Wenthworthem do puntíku souhlasí. Tak o co ti jde? Opravdu se musíš vymezovat proti všemu, co se ti nelíbí? Ty mi nadáváš do attention whore, ale sám se chováš úplně stejně, ne-li ještě hůř. Ty tvoje vymezovací příspěvky jsou pomalu horší než tweety Donalda Trumpa. 


