Electoral College s tím může ještě zamíchat, no.
Ale tohle už je prostě o hodnotách. Buď se kikot (jak já bych strašně rád nadával), kterej je schopnej volit oranžovýho kreténa, kterej by rád otrtkal svoji dceru a nechal se plácat po zadku od pornohvězdy, když se jeho třetí ženě ještě ani nespustila laktace, nebo seš člověk, kterej tam chce jeho pravej opak.
Simple as that.
Don't @ me.
P.S.: Senátu taky věřím. Evil Turtle a Lady G jdou od válu.
P.P.S.: Strašně moc lidí podceňuje turnout mladejch a prvovoličů. Jen počkejte na čísla.
|
reagují:
Vault_13
|
reagovat
|
Po zkušební době jsem si to nepředplácel, takže se ke Fleabag, The Boys a Jean-Claude Van Johnson dostanu někdy v budoucnu. 


