imo špatná normalizace zvuku. Chyba Netflixu, respektive Netfixu, protože má špatný mix.
Může to dělat i to, že pouštíš multikanál a zařízení ti to blbě mixuje do stera. Ale dělalo by ti to u všeho, včetně BD, jiných zdrojů atd... Můžeš zkusit přehodit na jinou audiostopu, Netflix nabízí 2.0 základ, ale u spousty věcí má i 5.1.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagovat
|
Vysírá mne to víc než by bylo nutné...

