Šel jsem do LG Nanocell, což mi přišlo jako adekvátní mezikrok. Podává o něco lepší barvy než klasická LED, HDR tu má větší smysl (i když stále malý), lepší zvuk díky AI (nečekal jsem zázraky, ale je to poznat) a 4K je 4K u 4K videa. Příště to bude Oled, přísahám. 



