Je to dobry, ale hlavu mi to bohuzel neutrhlo. Rekl bych ze trailery trochu klamaly telem a lakaly na intenzivni napinak typu Dunkirk, ale ve finale je to spis takovej valecnej survival ala Revenant.
Nejsilnejsi je to ve chvilich kdy muze naplno pusobit atmosfera, zakopy podle me jeste nikdy nebyly ztvarneny takhle dobre. V nekolika akcnejsich pasazich mi prislo ze se trochu moc prehanelo a jak to pusobi trochu videoherne, tak mi treba konkretne v tunelu chybelo na obrazovce uz jenom “press X to jump”, to se mi zdalo trochu zbytecny. V cca posledni tretine pak bylo takovejch momentu vic a to me tolik nebavilo + obecne v cely ty nocni casti podle ne trochu pokulhaval obsah, at to vypadalo jakkoliv dobre.
Kazdopadne samotna forma filmu spickova, kamera a “strih” neni potreba komentovat, melo to i nekolik zajimavejch myslenek a postavy davaly smysl.
1917
|
reagovat
|



