Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26321 - 26340 Napsat příspěvek

Axis

:D:+
643836
*:D**:+*
Axis
0 0
reagovat

Total Recall (2012)

Tak jsem se po letech odhodlal podívat na remake Total Recall a je to neuvěřitelně vtipně trapný, nebejt dvou koček v hlavní roli, hezkýmu vizuálu a přestřelek tak už jsem to dávno típnul...i když tím jsem vlastně popsal hafo filmů, na který jsem bezhlavě čumněl na VHeskách 8)

Jen mi tam hrozně chybí Richter, Kuato a banda mutantů.

Po dokouknutí chci film zhodnotit na CSFD a co nevidím, už jsem ho prý viděl....no tomu říkám Total Recall :D za tohle zjištění dám o hvězdu víc....
643838
Tak jsem se po letech odhodlal podívat na remake Total Recall a je to neuvěřitelně vtipně trapný, nebejt dvou koček v hlavní roli, hezkýmu vizuálu a přestřelek tak už jsem to dávno típnul...i když tím jsem vlastně popsal hafo filmů, na který jsem bezhlavě čumněl na VHeskách *8)* Jen mi tam hrozně chybí Richter, Kuato a banda mutantů. Po dokouknutí chci film zhodnotit na CSFD a co nevidím, už jsem ho prý viděl....no tomu říkám Total Recall *:D* za tohle zjištění dám o hvězdu víc....
Total Recall (2012)
0 0
reagovat
Viděl někdo z uživatelů nebo i z redakce český amatérský film Prach a broky? Vypadá to přinejmenším zajímavě.
643828
Viděl někdo z uživatelů nebo i z redakce český amatérský film [link="http://www.csfd.cz/film/368358-prach-a-broky/galerie/?type=1"]Prach a broky[/link]? Vypadá to přinejmenším zajímavě.
0 0
reagovat

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

Zatraceně povedenej a informativní kus. V lepší roli jsem Cruise zatím neviděl.
643824
Zatraceně povedenej a informativní kus. V lepší roli jsem Cruise zatím neviděl.
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief
0 0
reagovat

Steve Jobs

Ten koncept je strašně divadelní a únavnej a čistě na hvězdičky ani nemám pocit, že by to bylo nějak moc lepší než ta Kutcherova verze. 6/10
643816
Ten koncept je strašně divadelní a únavnej a čistě na hvězdičky ani nemám pocit, že by to bylo nějak moc lepší než ta Kutcherova verze. 6/10
Steve Jobs
0 0
reagovat
jean-luc godard:

pierrot le fou (1965)
85% - ♫ma ligne de chance♫

une femme est une femme (1961)
75% - ty sceny pred ulehnutim do postele sou nejlepsi.

week end (1967)
60% - fuj klakson.

jeste chci videt le mepris + bande a part.
643812
jean-luc godard: pierrot le fou (1965) 85% - ♫ma ligne de chance♫ une femme est une femme (1961) 75% - ty sceny pred ulehnutim do postele sou nejlepsi. week end (1967) 60% - fuj klakson. jeste chci videt le mepris + bande a part.
0 0
reagovat

Short Term 12

Jedna z mojich obľúbených nezávisláren, ktoré sa urodili za posledné roky 8):+
643801
Jedna z mojich obľúbených nezávisláren, ktoré sa urodili za posledné roky *8)**:+*
Short Term 12
0 0
reagovat

Short Term 12 (2013)

Brie Larson ma najskôr upútala v 21 JS, neskôr som ju evidoval v menších rolách vo filmoch Don Jon a Scott Pilgrim. Ale až do minulého týždňa, keď som bol v kine na Room, som jej nevenoval prílišnú pozornosť. V Room mi ale vyrazila dych, úžasný výkon! Hneď som zašiel na IMDb a podrobnejšie naštudoval jej filmografiu, a tak som sa de facto dostal k tomuto malému veľkému filmu s názvom Short Term 12. Perfektne napísaný a ešte lepšie zahraný, opäť vyčnievala hlavne Brie. Určite to nesadne každému a zrejme nie je úplne vhodný ako odpočinkový film v nedeľu po obede. Ale ja mám rád takéto filmy, ktoré vás rozosmejú, dojmú a možno aj prinútia zamyslieť sa nad vlastným životom. Film som videl asi pred piatimi dňami, ale stále ho mám v hlave. 9/10
643800
Brie Larson ma najskôr upútala v 21 JS, neskôr som ju evidoval v menších rolách vo filmoch Don Jon a Scott Pilgrim. Ale až do minulého týždňa, keď som bol v kine na Room, som jej nevenoval prílišnú pozornosť. V Room mi ale vyrazila dych, úžasný výkon! Hneď som zašiel na IMDb a podrobnejšie naštudoval jej filmografiu, a tak som sa de facto dostal k tomuto malému veľkému filmu s názvom Short Term 12. Perfektne napísaný a ešte lepšie zahraný, opäť vyčnievala hlavne Brie. Určite to nesadne každému a zrejme nie je úplne vhodný ako odpočinkový film v nedeľu po obede. Ale ja mám rád takéto filmy, ktoré vás rozosmejú, dojmú a možno aj prinútia zamyslieť sa nad vlastným životom. Film som videl asi pred piatimi dňami, ale stále ho mám v hlave. 9/10
Short Term 12 (2013)
0 0
reagovat

do_Od

Abychom se zase naladili na spolecnou notu... Nedavno sem videl The Intern a udelalo mi to radost. Jak je KarelR mimo ohledne komiksaren (zdravim reka :D) , tak u doporuceni pohodovek a romantaren se nemyli a ten film me potesil :+
643799
Abychom se zase naladili na spolecnou notu... Nedavno sem videl The Intern a udelalo mi to radost. Jak je KarelR mimo ohledne komiksaren (zdravim reka :D) , tak u doporuceni pohodovek a romantaren se nemyli a ten film me potesil *:+*
do_Od
0 0
reagovat

GeorgeTed

It's Complicated je víceméně ten důvod, proč je ten průměr *jenom* 4/5 :D
643798
It's Complicated je víceméně ten důvod, proč je ten průměr *jenom* 4/5 *:D*
GeorgeTed
0 0
reagovat

do_Od

Because of that one movie I am inclined to call you weirdo :D
643797
Because of that one movie I am inclined to call you weirdo *:D*
do_Od
0 0
reagovat
Ten pocit, když člověk zjistí, že má nakoukanou celou režijní filmografii Nancy Meyers s průměrným hodnocením 4/5.

Guess I'm secretely a feminist. :o
643796
Ten pocit, když člověk zjistí, že má nakoukanou celou režijní filmografii Nancy Meyers s průměrným hodnocením 4/5. Guess I'm secretely a feminist. *:o*
0 0
reagovat

pepo

To proste patrilo k môjmu detstvu. Rodičia nám kúpili origoš VHSsku a so sestrou sme ju pozerali pravidelne. :+
643779
To proste patrilo k môjmu detstvu. Rodičia nám kúpili origoš VHSsku a so sestrou sme ju pozerali pravidelne. *:+*
pepo
0 0
reagovat

pepo

Yep! Uzasny animak, jeden z "tych" mojho detstva. To caro, ked to vidis ako dieta si bohuzial minul, prekvapivo, chodilo to pomaly tak casto ako Nekonecny pribeh. A aj ten titulny song mu zdatne konkuroval. Dik za pripomenutie:+
643777
Yep! Uzasny animak, jeden z "tych" mojho detstva. To caro, ked to vidis ako dieta si bohuzial minul, prekvapivo, chodilo to pomaly tak casto ako Nekonecny pribeh. A aj ten titulny song mu zdatne konkuroval. Dik za pripomenutie*:+*
pepo
0 0
reagovat

Last Unicorn (1982)

Nádhera. U nás to chodilo v telke? Prečo som to nikdy nechytil? Videl som to prvýkrát až teraz po tridsiatke a okamžitý kandidát do topky animákov. Prvých asi 15 minút to vyzerá ako nie príliš vydarená kópia disneyoviek, ale v momente ako začne hlavný príbeh mi každou minútou padala sánka nižšie a nižšie. Krásna story, parádna atmosféra a úžasný film 10/10
643773
Nádhera. U nás to chodilo v telke? Prečo som to nikdy nechytil? Videl som to prvýkrát až teraz po tridsiatke a okamžitý kandidát do topky animákov. Prvých asi 15 minút to vyzerá ako nie príliš vydarená kópia disneyoviek, ale v momente ako začne hlavný príbeh mi každou minútou padala sánka nižšie a nižšie. Krásna story, parádna atmosféra a úžasný film 10/10
Last Unicorn (1982)
0 0
reagovat
a pořád to vypadá líp, nez Xmen: Apocalypse :D
643756
a pořád to vypadá líp, nez Xmen: Apocalypse :D
0 0
reagovat
takže heroizace komoušů pomocí ošklivého cgi? Hybridní válka on it's best :D
643753
takže heroizace komoušů pomocí ošklivého cgi? Hybridní válka on it's best *:D*
0 0
reagovat

Guardians

V odkazu je menší spoiler o ději
Něco o ruských superhrdinech z Studene války IMDb
643743
V odkazu je menší spoiler o ději [spoiler] Něco o ruských superhrdinech z Studene války [link="http://www.imdb.com/title/tt4600952/?ref_=fn_al_tt_3"]IMDb[/link][/spoiler]
Guardians
0 0
reagovat

Verbon

Trailer jsem posílal Karlovi někdy před měsícem do PM. Asi ho zapomněl přidat.
Myslím, že se o tom zatím moc neví, ale na ruskou komiksovku jsem teda zvědavej dost.
643742
Trailer jsem posílal Karlovi někdy před měsícem do PM. Asi ho zapomněl přidat. Myslím, že se o tom zatím moc neví, ale na ruskou komiksovku jsem teda zvědavej dost.
Verbon
0 0
reagovat

Guardians

Víte někdo o tom něco víc??.-)
Guardians Teaser 2016
643741
Víte někdo o tom něco víc??.-) [link="https://www.youtube.com/watch?v=Wjmwjw-OPUw"]Guardians Teaser 2016[/link]
Guardians
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se