Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26281 - 26300 Napsat příspěvek
Revenant, to je kinofilm. Na H8 maximalne do divadla.
644018
Revenant, to je kinofilm. Na H8 maximalne do divadla.
0 0
reagovat

Brusvejn

Bež na The Big Short 8)
644015
Bež na The Big Short *8)*
Brusvejn
0 0
reagovat

xxendxx

Skoro si to trafil, ale nie šteňátko ale kočička ;)
644013
Skoro si to trafil, ale nie šteňátko ale kočička *;)*
xxendxx
0 0
reagovat
‘Aquaman’ Eyes Amber Heard for the Queen of Atlantis
Amber Heard soucasti DC Universe? Ale jo v ty vode by ji to mohlo sluset :)
644000
[b]‘Aquaman’ Eyes Amber Heard for the Queen of Atlantis[/b] [link="http://collider.com/amber-heard-justice-league-aquaman-mera/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=collidersocial"]Amber Heard soucasti DC Universe? Ale jo v ty vode by ji to mohlo sluset[/link] :)
0 0
reagovat

Brusvejn

Bež na The Big Short 8)
643999
Bež na The Big Short *8)*
Brusvejn
0 0
reagovat
:D
643992
*:D*
0 0
reagovat
ve svete, kde mas cas i prachy a nevadi ti si zdrimnout, oboji... ve svete kde muzes jen na jeden film, protoze ti jinak umre stenatko hlady, tak H8
643990
ve svete, kde mas cas i prachy a nevadi ti si zdrimnout, oboji... ve svete kde muzes jen na jeden film, protoze ti jinak umre stenatko hlady, tak H8
0 0
reagovat
Já myslim, že nejvíc chceš, aby Ti někdo napsal, že obojí. A tak to i je ;)
643988
Já myslim, že nejvíc chceš, aby Ti někdo napsal, že obojí. A tak to i je *;)*
0 0
reagovat

Otázočka

Čo sa viac vyplatí vidieť (v kine)? Revenant alebo Hateful 8?
P.S.: Milujem Parchantov a Djanga. Birdman bol kvalitka za 8/10.
643987
Čo sa viac vyplatí vidieť (v kine)? Revenant alebo Hateful 8? P.S.: Milujem Parchantov a Djanga. Birdman bol kvalitka za 8/10.
Otázočka
0 0
reagovat
jean-luc godard pt.ll :

bande a part (1964)
80% - kdyby se me nekdo zeptal ''cim od nej zacit?'', tak bych mel odpoved. hrozne me to bavilo. miluju to. jeji oci, ...

le mepris (1963)
70% - pohrdam tim filmem. zbytecny, kycovity, ...


643964
jean-luc godard pt.ll : bande a part (1964) 80% - kdyby se me nekdo zeptal ''cim od nej zacit?'', tak bych mel odpoved. hrozne me to bavilo. miluju to. jeji oci, ... le mepris (1963) 70% - pohrdam tim filmem. zbytecny, kycovity, ...
0 0
reagovat

do_Od

Strasne super zapomenutej feel good film. Do pristi topky pohodovejch filmu to spolehlive zamiri :+
643954
Strasne super zapomenutej feel good film. Do pristi topky pohodovejch filmu to spolehlive zamiri *:+*
do_Od
0 0
reagovat

The Lucky Ones (2008)

Ehm, feel-good roadtrip s Timem Robbinsem, Rachel McAdams a Michaelem Penou, režie Neil Burger? Občas fakt nechápu, jak je možné, že mi podobné věci můžou tak dlouho unikat. 8/10
643953
Ehm, feel-good roadtrip s Timem Robbinsem, Rachel McAdams a Michaelem Penou, režie Neil Burger? Občas fakt nechápu, jak je možné, že mi podobné věci můžou tak dlouho unikat. 8/10
The Lucky Ones (2008)
0 0
reagovat

Ted 2

Rovnaké ako jednotka. Zbytočne dlhé, takže kvantum hlušiny musí opäť prebíjať množstvo gagov , pár supergagov a cool postavy. Najväčšia devíza jednotky -moment prekvapia je síce preč ale v rámci súčasného stavu žánru je to stále nadpriemer. 7/10
643952
Rovnaké ako jednotka. Zbytočne dlhé, takže kvantum hlušiny musí opäť prebíjať množstvo gagov , pár supergagov a cool postavy. Najväčšia devíza jednotky -moment prekvapia je síce preč ale v rámci súčasného stavu žánru je to stále nadpriemer. 7/10
Ted 2
0 0
reagovat
paper towns trpí bohužiaľ syndrómom zle sfilmovaná predloha, keďže knižka mi od greena zo 4 čo som čítal sadla najviac... inak tohtoročné teenage dope>earl>paper towns
643950
paper towns trpí bohužiaľ syndrómom zle sfilmovaná predloha, keďže knižka mi od greena zo 4 čo som čítal sadla najviac... inak tohtoročné teenage dope>earl>paper towns
0 0
reagovat

KarelR

:D:D:D za pár dní je zase pondelok, tak šup do toho.
643946
*:D**:D**:D* za pár dní je zase pondelok, tak šup do toho.
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

643945
http://www.youtube.com/watch?v=Kq0UxHbNHFg&t=0m2s *:D*
KarelR
0 0
reagovat

...

Já se na Paper Towns snad podívám, jenom abych to mohl rozseknout. Ale není čas, znáte to, ty články o starejch filmech se nenapíšou samy :D:))
643944
Já se na Paper Towns snad podívám, jenom abych to mohl rozseknout. Ale není čas, znáte to, ty články o starejch filmech se nenapíšou samy *:D**:))*
...
0 0
reagovat

pepo

Takze cajk :D

Pojdme pokracovat v nocnim nakoukavani Wildera a nenapadnych narazkach na Karla a jeho clanek :D

Ja to snad napisu s tvoji pomoci driv jak on. You see what I did there? Mrk mrk :D
643943
Takze cajk *:D* Pojdme pokracovat v nocnim nakoukavani Wildera a nenapadnych narazkach na Karla a jeho clanek *:D* Ja to snad napisu s tvoji pomoci driv jak on. You see what I did there? Mrk mrk *:D*
pepo
0 0
reagovat

TedGeorge

No na mňa to fungovalo parádne. Možno osobné veci, ktoré som tam našiel :) Earla som videl je to samozrejme veľká pecka
643942
No na mňa to fungovalo parádne. Možno osobné veci, ktoré som tam našiel :) Earla som videl je to samozrejme veľká pecka
TedGeorge
0 0
reagovat

Pepo

Já to prvních cca 40 minut strasne nenavidel. Pak se ve vane projevila ta kamaradka, o kterou se nenapadne :D otira do_Od a ja to zacal mit opatrne rad. Road movie ke konci uz hodne fajn.

Skoro bych i premyslel i o opatrnem doporuceni a 7/10, ale pri vzpomince na dementniho Nata Wollfa a pro me nevysvetlitelne popularni a vseobecne mizerne Cara Delevigne jsem na 6/10 a doporucovat to nebudu.

Radeji se podivejte na Earla s mrtvou holkou. Earl neni bezchybnej, ale ma srdce. Tohle je teenage pohadka s jednou super babou, jednou normalni, jednou otravnou a mrtvolnymi muzi v hlavnich rolich.
643941
Já to prvních cca 40 minut strasne nenavidel. Pak se ve vane projevila ta kamaradka, o kterou se nenapadne *:D* otira do_Od a ja to zacal mit opatrne rad. Road movie ke konci uz hodne fajn. Skoro bych i premyslel i o opatrnem doporuceni a 7/10, ale pri vzpomince na dementniho Nata Wollfa a pro me nevysvetlitelne popularni a vseobecne mizerne Cara Delevigne jsem na 6/10 a doporucovat to nebudu. Radeji se podivejte na Earla s mrtvou holkou. Earl neni bezchybnej, ale ma srdce. Tohle je teenage pohadka s jednou super babou, jednou normalni, jednou otravnou a mrtvolnymi muzi v hlavnich rolich.
Pepo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se