Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26301 - 26320 Napsat příspěvek

pepo

Určitě jsi viděl ten správný film? Paper Towns které jsem viděl já nemělo pointu, nebylo vůbec feel good a krom sexy but unreal bff hlavní hrdinky tam nebylo nic, co by mě bavilo. :-

V rámci teenage romcomů hodně daleko.. za vším vlastně.
643940
Určitě jsi viděl ten správný film? Paper Towns které jsem viděl já nemělo pointu, nebylo vůbec feel good a krom sexy but unreal bff hlavní hrdinky tam nebylo nic, co by mě bavilo. *:-* V rámci teenage romcomů hodně daleko.. za vším vlastně.
pepo
0 0
reagovat

Paper Towns (2015)

Keby som mal 18, tak skáčem od nadšenia.Výborná teenagerská feel good oddychovka. Je síce pravda, že hlavného herca by radšej nemal nikto púšťať pred kameru ale zvyšné charaktery sú super vymyslené aj zahrané.Občas mi k veľkej spokojnosti stačí čas strávený so sympatickými postavami na dobrodružstve na ktoré by som nikdy nemal nervy a odvahu sa vydať ale potreboval som ho v tom veku zažiť. Pointa výborná.
"She was a Girl"

8/10
643939
Keby som mal 18, tak skáčem od nadšenia.Výborná teenagerská feel good oddychovka. Je síce pravda, že hlavného herca by radšej nemal nikto púšťať pred kameru ale zvyšné charaktery sú super vymyslené aj zahrané.Občas mi k veľkej spokojnosti stačí čas strávený so sympatickými postavami na dobrodružstve na ktoré by som nikdy nemal nervy a odvahu sa vydať ale potreboval som ho v tom veku zažiť. Pointa výborná. [spoiler]"She was a Girl"[/spoiler] 8/10
Paper Towns (2015)
0 0
reagovat

studo

To jsem netušil. Znám ji jako tu kočku z The Knick. :)
643931
To jsem netušil. Znám ji jako tu kočku z The Knick. :)
studo
0 0
reagovat

Memphis

Som zvedavý čo z toho vytrieskajú, Marion hrá Bonova dcéruška 8)
643929
Som zvedavý čo z toho vytrieskajú, Marion hrá Bonova dcéruška *8)*
Memphis
0 0
reagovat
:+ Výborná volba
643926
*:+* Výborná volba
0 0
reagovat
Taaak a Ryan Coogler bude režírovat Black Panthera. Máme radost!!!Jen je škoda ze nestihne režírovat i Creed 2 ktery už je plánován na listopad 2017
643924
Taaak a Ryan Coogler bude režírovat Black Panthera. Máme radost!!!Jen je škoda ze nestihne režírovat i Creed 2 ktery už je plánován na listopad 2017
0 0
reagovat

studo

Proč ne. :D Mě tam spíš nesedí Egerton na Robina Hooda.
643914
Proč ne. *:D* Mě tam spíš nesedí Egerton na Robina Hooda.
studo
0 0
reagovat

Knight of Cups (2015)

Po To the Wonder druhé sklamanie za sebou. Až príliš do seba zahľadené a zbytočne dlhé. Malick každým ďalším filmom viac a viac stráca kontakt s divákom. Vizuálne samozrejme opäť nádhera, ale chcelo by to výraznejšiu hudbu . Herci super. 6/10
643913
Po To the Wonder druhé sklamanie za sebou. Až príliš do seba zahľadené a zbytočne dlhé. Malick každým ďalším filmom viac a viac stráca kontakt s divákom. Vizuálne samozrejme opäť nádhera, ale chcelo by to výraznejšiu hudbu . Herci super. 6/10
Knight of Cups (2015)
0 0
reagovat

Dope 2015

Cenu pre najlepšiu "komédiu" roka 2015 vyhráva... Skvelo zahraný a natočený film, s veľa originálne napísanými scénami. Filmu pomohlo, že sa furt niečo dialo, no pritom to nebolo chaotické. Prekvapko. 8,5/10
643910
Cenu pre najlepšiu "komédiu" roka 2015 vyhráva... Skvelo zahraný a natočený film, s veľa originálne napísanými scénami. Filmu pomohlo, že sa furt niečo dialo, no pritom to nebolo chaotické. Prekvapko. 8,5/10
Dope 2015
0 0
reagovat

Southpaw (2015)

Slušne natočené, pekné zahrané ale vôbec ma to nedokázalo strhnúť.Možno kvôli tomu, že postavy mi vôbec neboli sympatické, chýba tomu drive a emócie sa aj napriek veľkej snahe nedostavujú. Tento rok vyhráva Creed jednoznačným KO. 6/10
643911
Slušne natočené, pekné zahrané ale vôbec ma to nedokázalo strhnúť.Možno kvôli tomu, že postavy mi vôbec neboli sympatické, chýba tomu drive a emócie sa aj napriek veľkej snahe nedostavujú. Tento rok vyhráva Creed jednoznačným KO. 6/10
Southpaw (2015)
0 0
reagovat
Jamie Foxx je little John už sa teším na tú plodnú debatu :D
643908
[link="http://www.comingsoon.net/movies/news/646499-jamie-foxx-is-little-john-in-robin-hood-origins"]Jamie Foxx je little John[/link] už sa teším na tú plodnú debatu *:D*
0 0
reagovat

Fantastic Four (2015)

Smutný zlepenec. Po zrušení pôvodného konceptu v tom filme neostalo NIČ. Ku cti tvorcom slúži akurát, že sa to trápenie rozhodli po poldruha hodine rýchlo ukončiť a že je to aspoň neškodné a nie tak otravné než predchádzajúce filmy. Trankovu pôvodnú verziu by som si možno aj pozrel. 4/10
643909
Smutný zlepenec. Po zrušení pôvodného konceptu v tom filme neostalo NIČ. Ku cti tvorcom slúži akurát, že sa to trápenie rozhodli po poldruha hodine rýchlo ukončiť a že je to aspoň neškodné a nie tak otravné než predchádzajúce filmy. Trankovu pôvodnú verziu by som si možno aj pozrel. 4/10
Fantastic Four (2015)
0 0
reagovat
takovejch zklamani:

greenberg (2010)
55% - baumbacha mam rad a tohle vypadalo hodne slibne. nakonec z toho udelal totalni freak show. stiller tam hraje kokota, v kterym se clovek vidi, ale postupne to zacne bejt jedno sracovsky klise za druhym. no a greta gerwig je chvili cute a pak zase hrozna pipina.

the hateful eight (2015)
75% - kdyby ten zacatek byl cernobilej tak sem se lek, jestli sem nevlez do spatnyho salu na bela tarra. z casti musim souhlasit s komenterm kiddo. sice je ten scenar dost zajimavej a to i v momentech, kde by se to nezdalo. presto mi vadilo, ze se to vo humor uz ani moc nesnazi. co si pamatuju, tak sem se zasmal max u toho, jak to vodsraval o.b. jennifer jason leigh byla hodne dobra. mam na ni stesti: v greenbergovi byla a pomahala i se scenarem a nedavno sem ji videl i v synecdoche, new york.

the lobster (2015)
80% - aby to bylo, tak vtahujici jako dogtooth, uz asi nikdy nezvladne. coz je asi jedina vytka, ale zase dost zasadni, protoze je to chladny jak psi cumak. jinak je vsechno dobre a dokonce i ta duha pulka me bavila, ale ja si uzival i druhou pulku nymfomanky, tak co?
----------------------------------------------------
timecrimes (2007)
60% - v komentarich se casto objevuje slovo dokonaly. coz si bejt muze, ale me vic sedne pristup riana johnsona, kterej rek neco ve stylu - chci udelat film o cestovani casem, ale samotny cestovani casem mi je u prdele. tady sem se moh maximalne kochat, jak to vsechno zapada (a taky kozickama), ale jinak nicim vic.

tiny furniture (2010)
75% - frances ha zeru, ale mel sem ze zacatku problem ty protivny postavy vystat. tady sem si je uzival hned. vlastne jenom ten kuchar me sral furt. bavila me ta minimalisticka hudba a kamera. girls sledovat nezacnu, ale udelala na mne holka dojem.
643899
takovejch zklamani: greenberg (2010) 55% - baumbacha mam rad a tohle vypadalo hodne slibne. nakonec z toho udelal totalni freak show. stiller tam hraje kokota, v kterym se clovek vidi, ale postupne to zacne bejt jedno sracovsky klise za druhym. no a greta gerwig je chvili cute a pak zase hrozna pipina. the hateful eight (2015) 75% - kdyby ten zacatek byl cernobilej tak sem se lek, jestli sem nevlez do spatnyho salu na bela tarra. z casti musim souhlasit s komenterm kiddo. sice je ten scenar dost zajimavej a to i v momentech, kde by se to nezdalo. presto mi vadilo, ze se to vo humor uz ani moc nesnazi. co si pamatuju, tak sem se zasmal max u toho, jak to vodsraval o.b. jennifer jason leigh byla hodne dobra. mam na ni stesti: v greenbergovi byla a pomahala i se scenarem a nedavno sem ji videl i v synecdoche, new york. the lobster (2015) 80% - aby to bylo, tak vtahujici jako dogtooth, uz asi nikdy nezvladne. coz je asi jedina vytka, ale zase dost zasadni, protoze je to chladny jak psi cumak. jinak je vsechno dobre a dokonce i ta duha pulka me bavila, ale ja si uzival i druhou pulku nymfomanky, tak co? ---------------------------------------------------- timecrimes (2007) 60% - v komentarich se casto objevuje slovo dokonaly. coz si bejt muze, ale me vic sedne pristup riana johnsona, kterej rek neco ve stylu - chci udelat film o cestovani casem, ale samotny cestovani casem mi je u prdele. tady sem se moh maximalne kochat, jak to vsechno zapada (a taky kozickama), ale jinak nicim vic. tiny furniture (2010) 75% - [link="http://lwlies.com/reviews/frances-ha/"]frances ha[/link] zeru, ale mel sem ze zacatku problem ty protivny postavy vystat. tady sem si je uzival hned. vlastne jenom ten kuchar me sral furt. bavila me ta minimalisticka hudba a kamera. girls sledovat nezacnu, ale udelala na mne holka dojem.
0 0
reagovat

The Intern (2015)

De Niro coby senior-stážista ve firmě, které vládne workholická Hatheway.
Přistupoval jsem k tomu opatrně a obezřetnost byla skutečně na místě. Takovej ten typ komedie, kde se dělají humory tím, že někoho balí stará paní nebo že někdo hlasitě chrápe v autě.
De Niro si bohužel vystačí asi se dvěmi grimasami a vážně nevím, proč v něčem takovém hraje ( asi prošustroval hodně peněz ). A Hatheway ? Ta hraje přesně takovým tím nepříjemným diblíkovským způsobem, kdy hodně mrká a krčí čelo. No, vydržel jsem to hodinu jenom kvůli deNirovi.
2/5
643896
De Niro coby senior-stážista ve firmě, které vládne workholická Hatheway. Přistupoval jsem k tomu opatrně a obezřetnost byla skutečně na místě. Takovej ten typ komedie, kde se dělají humory tím, že někoho balí stará paní nebo že někdo hlasitě chrápe v autě. De Niro si bohužel vystačí asi se dvěmi grimasami a vážně nevím, proč v něčem takovém hraje ( asi prošustroval hodně peněz ). A Hatheway ? Ta hraje přesně takovým tím nepříjemným diblíkovským způsobem, kdy hodně mrká a krčí čelo. No, vydržel jsem to hodinu jenom kvůli deNirovi. 2/5
The Intern (2015)
0 0
reagovat

Zbrusu nový zákon

Jo, hrozně to skáče mezi genialitou a nevkusem s tím, že to poměrně ozkouší, kde má kdo hrany.
643891
Jo, hrozně to skáče mezi genialitou a nevkusem s tím, že to poměrně ozkouší, kde má kdo hrany.
Zbrusu nový zákon
0 0
reagovat

Zbrusu novy zakon

Tak tohle bylo dost zvlastni... Obcas neskutecne vtipne sceny, stridaly naopak tezce dramaticke (polstar) a na konci uz tvurci solidne neco hulili, protoze gorila ci zpivajici ryba byly i na me moc...
Do dvou let cekam remake s Robertem Englundem jako Bohem a Ian McKellenem v roli pisatele.
643887
Tak tohle bylo dost zvlastni... Obcas neskutecne vtipne sceny, stridaly naopak tezce dramaticke (polstar) a na konci uz tvurci solidne neco hulili, protoze gorila ci zpivajici ryba byly i na me moc... Do dvou let cekam remake s Robertem Englundem jako Bohem a Ian McKellenem v roli pisatele.
Zbrusu novy zakon
0 0
reagovat

Prisoners

Děj si vás omotá kolem prstu už od první chvíle a vy se s přibývajícími minutami jen začínáte ponořovat do mrazivé atmosféry a napínavého vyprávění se skvěle nastaveným tempem, které pomalu, ale jistě graduje, vše se začíná vysvětlovat, dáváte si dohromady souvislosti a jakoby jste byli přímo v obrazu dění sami.

Alespoň takhle jsem tu celou dvou a půl hodinu prožíval já, neboť je přesně tohle ten typ filmu, u kterého se vyplatí dávat pozor po celou dobu, bez vyjímek. Perfektní Jackman a zdatně sekundující Jake si oba své role vysloveně prožili, nikoli jen odříkávali repliky a nutili ze sebe emoce. Nijak uměle vyhrocené situace, ani rušivá hudba, či až moc zamotaný děj, nebo příliš mnoho zvratů se nekoná.

Tohle je ryze čistá, poctivá detektivka, která nemusí nuceně přidávat cokoliv navíc, aby sama sebe obohatilo o něco, co by jí mohlo nakonec uškodit.
643855
Děj si vás omotá kolem prstu už od první chvíle a vy se s přibývajícími minutami jen začínáte ponořovat do mrazivé atmosféry a napínavého vyprávění se skvěle nastaveným tempem, které pomalu, ale jistě graduje, vše se začíná vysvětlovat, dáváte si dohromady souvislosti a jakoby jste byli přímo v obrazu dění sami. Alespoň takhle jsem tu celou dvou a půl hodinu prožíval já, neboť je přesně tohle ten typ filmu, u kterého se vyplatí dávat pozor po celou dobu, bez vyjímek. Perfektní Jackman a zdatně sekundující Jake si oba své role vysloveně prožili, nikoli jen odříkávali repliky a nutili ze sebe emoce. Nijak uměle vyhrocené situace, ani rušivá hudba, či až moc zamotaný děj, nebo příliš mnoho zvratů se nekoná. Tohle je ryze čistá, poctivá detektivka, která nemusí nuceně přidávat cokoliv navíc, aby sama sebe obohatilo o něco, co by jí mohlo nakonec uškodit.
Prisoners
0 0
reagovat
through a glass darkly (1961)
95% - nejlepsi bergman? dost mozna.
643851
through a glass darkly (1961) 95% - nejlepsi bergman? dost mozna.
0 0
reagovat

xxendxx

To jsem tam měl původně, takže nakonec to uzme průměr :)
643841
To jsem tam měl původně, takže nakonec to uzme průměr *:)*
xxendxx
0 0
reagovat
takže 2/5? :D
643840
takže 2/5? :D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se