reaguje na:
DarkSith
Je mi to úplně jedno. Nechám to na režisérovi či režisérce. Ale kdyby mohl zůstat Michael B. Jordan, tak bych se nezlobil. Jinak tyhle spekulace zavánějícími apokalyptickými vizemi o konci světa mi vždycky byly k smíchu.
|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|

Ten film je špatná nudná srajda.

