Birds of Prey
Nakonec se mě film líbil. Ale mám k němu dost výhrad. Líbí se mi odvaha WB, že zkouší jiné věci. Jdou do všeho na plný koule a někdy si dost pěkně nabijí hubu. A to bude případ i Birds of Prey. Film sám osobě je zábavný, má dobrou akci, je jiný a má specifický meta-humor(trochu na způsob Deadpoola). Problém je, že Harley není hrdinka, která utáhne celý film sama. A zde je to výrazně vidět. Kdyby tvůrci zkusili pracovat lépe s vedlejšími postavy(Huntress, Black Canary) a netlačili místy na pilu tolik, tak by to bylo lepší. Mě osobně sedl humor, narážky, přepálenost, ujetý záporák, stylizace a nespolehlivý vypravěč v podání Harley. Trošku horší je to po režisérské stránce, protože to není žádná pecka a takový David Ayer by z toho vytáhnul více. Určitě se některé věci mohly udělat lépe, postavy zapojit plynuleji, a i gradovat příběh. Určitě to nesedne každému, těch pár WTF momentů to kazí, ale já jsem ve výsledku spokojený a určitě to někdy uvidím znovu. 6,5-7/10
|
reagovat
|

Mne strašně vadil uz ve Hre o truny. Se.e pes, ze jeho postava ma v knížce modre vousy a žlutý obleček, ale proboha co by Danka viděla na takovém xichtu... Přeobsazení byl nejlepsi napad, hlavně za sympaťáka Huismana.
Je to divné, ten film na to vůbec nemá, ale bavil jsem se 7/10