je fakt úžasnej film.
na závěru je nejdrsnější, že ta jeho (za náhodu schovaná) volba je evolučně "správně"
reaguje na:
Disketa1
Zabití posvátného jelena
|
reagovat
|


Mne strašně vadil uz ve Hre o truny. Se.e pes, ze jeho postava ma v knížce modre vousy a žlutý obleček, ale proboha co by Danka viděla na takovém xichtu... Přeobsazení byl nejlepsi napad, hlavně za sympaťáka Huismana.
Je to divné, ten film na to vůbec nemá, ale bavil jsem se 7/10