
posledni dobou sem na tom hodne bidne ale celisti aspon trochu zlepsili naladu. zase se prokazalo ze mam radsi vita schmarce nez alese stuchlyho. ten je hrozna lama 

|
reagují:
GuidoA.
|
reagovat
|




ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu