Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27101 - 27120 Napsat příspěvek

Gorecki

fakt by mě zajímalo, co si představuješ pod pojmem "kognitivní dizonance" :D

Jinak já žádný konspirace nehájím a nevěřím jim. Stejně jako nevěřím oficiálním verzím (ani v případě dvojčat). Konspirace jsou většinou totální úlet a obsahují spoustu nesmyslů. Oficiální verze jsou asi blíž k pravdě, ale vykazují jednoznačné známky editace, na kterých se pak konspirátoři mohou pást.

641851
fakt by mě zajímalo, co si představuješ pod pojmem "kognitivní dizonance" *:D* Jinak já žádný konspirace nehájím a nevěřím jim. Stejně jako nevěřím oficiálním verzím (ani v případě dvojčat). Konspirace jsou většinou totální úlet a obsahují spoustu nesmyslů. Oficiální verze jsou asi blíž k pravdě, ale vykazují jednoznačné známky editace, na kterých se pak konspirátoři mohou pást.
Gorecki
0 0
reagovat
Hele to ví každej, že tam tenkrát spadl talíř :D Na ten odkaz se kouknu večer, teď řeším maily od mé zednářské lóže.
641847
Hele to ví každej, že tam tenkrát spadl talíř *:D* Na ten odkaz se kouknu večer, teď řeším maily od mé zednářské lóže.
0 0
reagovat
Co konkretne o UFO by ta zaujimalo?
Napr. Roswell?:)
641846
Co konkretne o UFO by ta zaujimalo? Napr. [link="http://youtu.be/k4ygiQHSNDc"]Roswell[/link]?:)
0 0
reagovat

Gorecki

Ok možná mám kognitivní bůhvíco, nicméně tvoje reakce, které zaspamovali tuhle stranu taky nejspíš o něčem vypovídají :) Co mi řekneš třeba o UFO? Pojď do mě, ulev si! :)
641845
Ok možná mám kognitivní bůhvíco, nicméně tvoje reakce, které zaspamovali tuhle stranu taky nejspíš o něčem vypovídají *:)* Co mi řekneš třeba o UFO? Pojď do mě, ulev si! *:)*
Gorecki
0 0
reagovat
Pche, každý ví, že za útokem na Kennedyho stojí Templáři.

Vyslali právě Oswalda a Zaprudera, který měl provést atentát, kdyby náhodou Oswald selhal. William Greer, agent tajné služby řídil Kennedyho auto a měl zpomalit v případě, kdyby Kennedyho nezabila jedna kulka. Templáři poté použili své Jablko ráje k odvedení pozornosti ve formě přízraku na blízkém kopci za Zapruderem a dali tak Greerovi možnost ukrást prezidentovo Jablko.
641844
Pche, každý ví, že za útokem na Kennedyho stojí Templáři. Vyslali právě Oswalda a Zaprudera, který měl provést atentát, kdyby náhodou Oswald selhal. William Greer, agent tajné služby řídil Kennedyho auto a měl zpomalit v případě, kdyby Kennedyho nezabila jedna kulka. Templáři poté použili své Jablko ráje k odvedení pozornosti ve formě přízraku na blízkém kopci za Zapruderem a dali tak Greerovi možnost ukrást prezidentovo Jablko.
0 0
reagovat
Takže jsme prozatím došli ke třem střelcům :D
641843
Takže jsme prozatím došli ke třem střelcům *:D*
0 0
reagovat

Kamy, Sam.Vines

641841
[link="https://www.youtube.com/watch?v=W6naJ08Tskk"]Ano, opravdu byl :)[/link]
Kamy, Sam.Vines
0 0
reagovat

Sam.Vines

641839
[link="https://www.youtube.com/watch?v=aVUDdQS2UxA#t=2m33s"]Áno, bol[/link] *:D**:D*
Sam.Vines
0 0
reagovat
Aka ohnuta gulka?:))
641838
Aka ohnuta gulka?:))
0 0
reagovat

Gorecki

Oswald nebyl Magneto ani Angelina Jolie, aby uměl ohnout kulku! :D
641837
Oswald nebyl Magneto ani Angelina Jolie, aby uměl ohnout kulku! *:D*
Gorecki
0 0
reagovat
Nebyl snad už atentát na JFK vysvětlen jasně?
641836
Nebyl snad už atentát na JFK [link="https://www.youtube.com/watch?v=ByCY2UYLHG8"]vysvětlen jasně[/link]?
0 0
reagovat

DarkSith


Tych sekund bolo viac ako osem a je to casovy rozdiel medzi prvou vystrelenou a poslednou. To ze to je casovo mozne, aj s pohodlnym zamierenim bolo x-krat predvedene a dokazane. Ved si kokos pozri aspon tie dva linky co som ti dal (ak nemas chut na cely dokument, aj o samotnom Oswaldovi aj o Rubym) a nechod si stale tu istu svoju pesnicku:)

OK, keby ze sedim s tebou niekde pripity v krcme, aj by ma to bavilo, ale toto fakt ne:D:D
641834
Tych sekund bolo viac ako osem a je to casovy rozdiel medzi prvou vystrelenou a poslednou. To ze to je casovo mozne, aj s pohodlnym zamierenim bolo x-krat predvedene a dokazane. Ved si kokos pozri aspon tie dva linky co som ti dal (ak nemas chut na cely dokument, aj o samotnom Oswaldovi aj o Rubym) a nechod si stale tu istu svoju pesnicku:) OK, keby ze sedim s tebou niekde pripity v krcme, aj by ma to bavilo, ale toto fakt ne*:D**:D*
DarkSith
0 0
reagovat

Gorecki

Nezlob se ale oficiální verze o zázračné kulce a o jednom střelci odporuje fyzikálním zákonům a je to prostě nesmysl. Těch střelců muselo být několik a celé to byla předem dokonale připravená vojenská akce s cílem zabít prezidenta. Oswald nemohl vypálit přesně z místa, kde měl být v budově knižního velkoskladu během šesti vteřin tři kulky s pušky, která byla naprostý krám a zasáhnout JFK tak jak se tvrdí to prostě není možné a dávno to bylo vyvráceno. Podle mě se pravdu o atentátu na JFK nikdy nedozvíme. ;)
641833
Nezlob se ale oficiální verze o zázračné kulce a o jednom střelci odporuje fyzikálním zákonům a je to prostě nesmysl. Těch střelců muselo být několik a celé to byla předem dokonale připravená vojenská akce s cílem zabít prezidenta. Oswald nemohl vypálit přesně z místa, kde měl být v budově knižního velkoskladu během šesti vteřin tři kulky s pušky, která byla naprostý krám a zasáhnout JFK tak jak se tvrdí to prostě není možné a dávno to bylo vyvráceno. Podle mě se pravdu o atentátu na JFK nikdy nedozvíme. *;)*
Gorecki
0 0
reagovat
641830
[link="http://www.liveleak.com/view?i=70c_1304578637"]K těm konspiračním teoriím[/link]
0 0
reagovat

DarkSith

Tuto specialne pre teba povedzme k teorii "magic bullet":)
641829
[link="https://www.youtube.com/watch?v=PfSXkfV_mhA"]Tuto[/link] specialne pre teba povedzme k teorii "magic bullet":)
DarkSith
0 0
reagovat

MarvinP

A co s tym ma kognitivna dizonancia? No predsa vsetko! Ty s DarkSithom ste jej dokazom:)
641828
A co s tym ma kognitivna dizonancia? No predsa vsetko! Ty s DarkSithom ste jej dokazom:)
MarvinP
0 0
reagovat
je krásne, že ten film dokáže rozprúdiť debatu aj po 25 rokoch ;)
641827
je krásne, že ten film dokáže rozprúdiť debatu aj po 25 rokoch *;)*
0 0
reagovat

DarkSith

641826
[link="https://www.youtube.com/watch?v=DSBXW1-VGmM"]Co konkretne z tohto povazujes za nemozne?[/link]*8)*
DarkSith
0 0
reagovat

MarvinP

A co ak su pohodlni ti, ktori veria konspiracnym teoriam a su lenivi si pozriet fakty, ktore ich vyvracaju, hm??)

DarkSith
Odhliadnuc od toho, ze to co pises nema v sebe ani stipku argumentu, su dokumenty, ktore potvrdzuju, ze to mozne samozrejme je. Argument v style "pilot povedal, ze je nemozne tak nizko letiet pri naraze do Pentagonu, preto to musela byt raketa" su presne z rovnakeho usmevneho rangu:)
641825
A co ak su pohodlni ti, ktori veria konspiracnym teoriam a su lenivi si pozriet fakty, ktore ich vyvracaju, hm?*?)* [b]DarkSith[/b] Odhliadnuc od toho, ze to co pises nema v sebe ani stipku argumentu, su dokumenty, ktore potvrdzuju, ze to mozne samozrejme je. Argument v style "pilot povedal, ze je nemozne tak nizko letiet pri naraze do Pentagonu, preto to musela byt raketa" su presne z rovnakeho usmevneho rangu:)
MarvinP
0 0
reagovat
ááá rozjíždí se nám tu nová diskuze... :)

*pojídání popkornu*
641822
ááá rozjíždí se nám tu nová diskuze... *:)* *pojídání popkornu*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se