Ledové království 2
Zklamání. Mám Ledové království dost rád, ale druhý díl mě nesedl, a já vím proč. První důvod je neatraktivní příběh. Mohlo se jít tolika směry, a tvůrci se rozhodli jít tímto a ke všemu to udělali, tak jak to udělali. Nefunguje gradace, skáče se z místa na místo, a samotné finále je na pěst. Druhý důvod jsou písničky. Jejich zde dost, ale jen pár obstojí(a moc tomu nepomáhá ani český dabing). Vizuálně je to nádherné, má to velmi sympatické momenty, ale fakt jsem čekal, že to bude odvážnější, zajímavější a lepší. 6/10
|
reagovat
|





ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu