Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27161 - 27180 Napsat příspěvek

Carlito

Já dneska plánuju Seznamte se, Joe Black. Viděl jsem to před lety v televizi, ale bylo to nezapomenutelné. Teď to dám na Blu-rayi. :)
640959
Já dneska plánuju Seznamte se, Joe Black. Viděl jsem to před lety v televizi, ale bylo to nezapomenutelné. Teď to dám na Blu-rayi. *:)*
Carlito
0 0
reagovat
Zkus Chaplina Světla velkoměsta, Moderní doba, Diktátor nebo Frigo na mašině od Bustera Keatona. :)
640957
Zkus Chaplina Světla velkoměsta, Moderní doba, Diktátor nebo Frigo na mašině od Bustera Keatona. *:)*
0 0
reagovat
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
looooooooooooooooooool:D:D:Dnejvíííc:D:D:D:+:+:+
640956
*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D* looooooooooooooooooool*:D**:D**:D*nejvíííc*:D**:D**:D**:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Cannibal Holocaust
640955
Cannibal Holocaust
0 0
reagovat
Nemáte někdo tip na nějaký feel-good film z poslední doby ? Nebo klidně i starší , ale ne moc známý ? Děkuji :)
640951
Nemáte někdo tip na nějaký feel-good film z poslední doby ? Nebo klidně i starší , ale ne moc známý ? Děkuji *:)*
0 0
reagovat

KARLOS

Díky. :+
640939
Díky. *:+*
KARLOS
0 0
reagovat
kubqo: Twister, Dokonalá bouře a spazzem zmiňované Rozpoutané peklo. ;)
640938
kubqo: Twister, Dokonalá bouře a spazzem zmiňované Rozpoutané peklo. ;)
0 0
reagovat
Nevidel som a ani nechcem. Na posledne roky sme na Slovensku sice co sa tyka filmov uplne na dne, ale dokumenty stale vieme. Neviem kolko z nich je v tej topke, ale ak je tam len 38, je to klasicky cerstvy hype hokejoveho naroda a bolo mi jasne, ze to pojde po tejto vlne.
640936
Nevidel som a ani nechcem. Na posledne roky sme na Slovensku sice co sa tyka filmov uplne na dne, ale dokumenty stale vieme. Neviem kolko z nich je v tej topke, ale ak je tam len 38, je to klasicky cerstvy hype hokejoveho naroda a bolo mi jasne, ze to pojde po tejto vlne.
0 0
reagovat

Gorecki

V tomhle jsem pečlivka. Když komplet tak komplet. Kdybych to přeskakoval, tak bych minul i vynikající Hitting the Apex a to mám k motorkám spíše odpor než sympatie.

Nevím jak se na 38 díváte na Slovensku, ale já jsem vážně vděčný, že něco podobného nevzniklo o našich hokejistech z toho letu. Tam už jsem vážně čekal, kdy Demitru vyobrazí jak do něj římští vojáci střílí šípy.
640935
V tomhle jsem pečlivka. Když komplet tak komplet. Kdybych to přeskakoval, tak bych minul i vynikající Hitting the Apex a to mám k motorkám spíše odpor než sympatie. Nevím jak se na 38 díváte na Slovensku, ale já jsem vážně vděčný, že něco podobného nevzniklo o našich hokejistech z toho letu. Tam už jsem vážně čekal, kdy Demitru vyobrazí jak do něj římští vojáci střílí šípy.
Gorecki
0 0
reagovat
ja som tie dokumenty preskakoval. ale 38 si niekedy určite kuknem
640933
ja som tie dokumenty preskakoval. ale 38 si niekedy určite kuknem
0 0
reagovat
Akoze zaradit si do toho dobrovolne aj 38, pretoze to tam v tom rebricku svieti, to je uz aka strata sudnosti:)))
Alebo obdivuhodne fanaticke odhodlanie..
640931
Akoze zaradit si do toho dobrovolne aj 38, pretoze to tam v tom rebricku svieti, to je uz aka strata sudnosti:))) Alebo obdivuhodne fanaticke odhodlanie..
0 0
reagovat

TonyClifton

a teraz si daj top po jednotlivých dekádach, tam sú tiež uber pecky, ktoré v tej tristovke nie sú.
640930
a teraz si daj top po jednotlivých dekádach, tam sú tiež uber pecky, ktoré v tej tristovke nie sú.
TonyClifton
0 0
reagovat
CSFD top 300 done 8)
Drtivou většinu klasik jsem si neskutečným způsobem užil, větu "Že já vůl to neviděl dřív". Samotného mne překvapilo, jak jsem si zamiloval němé filmy. Neskutečné jak mne dokázal Charlie Chaplin dojmout i rozesmát, totéž kaskadér Buster Keaton. Určitě si stojí za to ten žebříček projít, najdou se tam nádherné dobrodružné filmy, které rozhodně nejsou těžkopádné a určitě pobaví i diváctvo odkojen seriály a blockbustery. Objevil jsem, že s přehledem nejlepší Nolan je pro mne Memento, dle mého skromného názoru jeho nej film, který později nepřekonal. Zjistil jsem, že i papírově náročné historické pecky jako Norimberský proces, Kdo seje vítr a Bídníci, dokáží být přes rok vzniku i stopáž neskutečně zábavné. Znovu jsem objevil Zdeňka Zemana, který i s besprostřením porovnáním s Miazakim působí pořád geniální a žesnu nad tím, že jsem si to užil jako nic netušící klučina i odrostlejší divák, ten člověk byl génius. Ale asi nejvíce jsem tomu vděčný za znovuobjevení Barryho Lyndona, filmu který jsem někdy ve 13 znudeně a zklamaně vypnul po tom co jsem se na něj těšil jako na další pecku od autora Olověné vesty a Mechanického pomeranče.

Ale třeba 4 hodinový dokument o Woodstocku, 3 hodinový těžkopádný Gandhi (přes vynikajícího Kinsleyho), stejně dlouhé My Fair Lady, neskutečně patetický dokument o Demitrovi - 38 na úrovni náboženské fresky a 2 ekodokumenty Earth a Oceans které měly přes nádhernou kameru komicky agitační voice over přes celou délku a nakonec mimóznost v podobě Písečné ženy. Toto jsem protrpěl způsobem, že bych si to snad napsal i do životopisu.

Uznávám, že mne to stálo pár dní dovolené, ale jak se blížil konec, musel jsem to prostě pokořit. :D A dovolená padala i na větší ptákoviny, daleko větší... Slohové cvičení over, IMDB 250 here i come :D
640929
CSFD top 300 done *8)* Drtivou většinu klasik jsem si neskutečným způsobem užil, větu "Že já vůl to neviděl dřív". Samotného mne překvapilo, jak jsem si zamiloval němé filmy. Neskutečné jak mne dokázal Charlie Chaplin dojmout i rozesmát, totéž kaskadér Buster Keaton. Určitě si stojí za to ten žebříček projít, najdou se tam nádherné dobrodružné filmy, které rozhodně nejsou těžkopádné a určitě pobaví i diváctvo odkojen seriály a blockbustery. Objevil jsem, že s přehledem nejlepší Nolan je pro mne [b]Memento[/b], dle mého skromného názoru jeho nej film, který později nepřekonal. Zjistil jsem, že i papírově náročné historické pecky jako Norimberský proces, Kdo seje vítr a Bídníci, dokáží být přes rok vzniku i stopáž neskutečně zábavné. Znovu jsem objevil Zdeňka Zemana, který i s besprostřením porovnáním s Miazakim působí pořád geniální a žesnu nad tím, že jsem si to užil jako nic netušící klučina i odrostlejší divák, ten člověk byl génius. Ale asi nejvíce jsem tomu vděčný za znovuobjevení [b]Barryho Lyndona[/b], filmu který jsem někdy ve 13 znudeně a zklamaně vypnul po tom co jsem se na něj těšil jako na další pecku od autora Olověné vesty a Mechanického pomeranče. Ale třeba 4 hodinový dokument o [b]Woodstocku[/b], 3 hodinový těžkopádný [b]Gandhi[/b] (přes vynikajícího Kinsleyho), stejně dlouhé My Fair Lady, neskutečně patetický dokument o Demitrovi - [b]38[/b] na úrovni náboženské fresky a 2 ekodokumenty [b] Earth[/b] a [b]Oceans[/b] které měly přes nádhernou kameru komicky agitační voice over přes celou délku a nakonec mimóznost v podobě [b]Písečné ženy[/b]. Toto jsem protrpěl způsobem, že bych si to snad napsal i do životopisu. Uznávám, že mne to stálo pár dní dovolené, ale jak se blížil konec, musel jsem to prostě pokořit. *:D* A dovolená padala i na větší ptákoviny, daleko větší... Slohové cvičení over, IMDB 250 here i come *:D*
0 0
reagovat
Disketa1:
Pokud si to pamatuju dobře, pak motivem nebyl žádný teologický „problém“, ale to, že ten manželský pár byl silně věřící a když jim umřelo dítě, které Bůh nedokázal zachránit ani přes všechny odříkané modlitby, tak se rozhodli vyhlásit Bohu válku.
Ta ženská myslím i říkala, že to žádné rituály nebyly a nemělo to nic společného ani se sexůální deviací. Manžela dokonce k dětem nepouštěla a sama je zabíjela tou drogou, tak aby cítily minimální bolest (alespoň fyzickou).
Teď už si nepamatuju přesně, proč si nechali toho mladíka, ale jestli otázka směřovala na něj, pak ten byl sfetovaný permanentně taky, jen né takovými dávkami, aby umřel. A jelikož měl tu ženskou za vlastní rodinu, poslouchal jí na slovo. Mylím, že mu řekla, že pokud najde zjevně samotné dítě, má ho sebrat.
640926
Disketa1: [spoiler]Pokud si to pamatuju dobře, pak motivem nebyl žádný teologický „problém“, ale to, že ten manželský pár byl silně věřící a když jim umřelo dítě, které Bůh nedokázal zachránit ani přes všechny odříkané modlitby, tak se rozhodli vyhlásit Bohu válku. Ta ženská myslím i říkala, že to žádné rituály nebyly a nemělo to nic společného ani se sexůální deviací. Manžela dokonce k dětem nepouštěla a sama je zabíjela tou drogou, tak aby cítily minimální bolest (alespoň fyzickou). Teď už si nepamatuju přesně, proč si nechali toho mladíka, ale jestli otázka směřovala na něj, pak ten byl sfetovaný permanentně taky, jen né takovými dávkami, aby umřel. A jelikož měl tu ženskou za vlastní rodinu, poslouchal jí na slovo. Mylím, že mu řekla, že pokud najde zjevně samotné dítě, má ho sebrat.[/spoiler]
0 0
reagovat
Zvláštní, přírodně katastrofických uvěřitelných filmů je o dost méně než bych čekal. Přitom se toho stalo poměrně dost...
640925
Zvláštní, přírodně katastrofických uvěřitelných filmů je o dost méně než bych čekal. Přitom se toho stalo poměrně dost...
0 0
reagovat

Zmizení (2013)

To byla šleha, výborný film. Herecky naprosto přesné, atmosféra (i díky absolutně dokonalé Deakinsově kameře) by se dala krájet, výborná hudba, geniální režie a především krásně pomalé tempo, které od začátku vyvolává u diváka napětí. Akorát může mi někdo přesně vysvětlit motiv pachatele? Z teologického hlediska jsem to jaksi nepobral. Pište prosím do spoilertagu.
640924
To byla šleha, výborný film. Herecky naprosto přesné, atmosféra (i díky absolutně dokonalé Deakinsově kameře) by se dala krájet, výborná hudba, geniální režie a především krásně pomalé tempo, které od začátku vyvolává u diváka napětí. Akorát může mi někdo přesně vysvětlit motiv pachatele? Z teologického hlediska jsem to jaksi nepobral. Pište prosím do spoilertagu.
Zmizení (2013)
0 0
reagovat

KARLOS

Ďakujem za info. Už sa teším, až mi dorazí BR za cca 3 týždne domov.
A možno si zopakujem aj bonusy z predošlých častí. Je to vždy skvelý zážitok.
640922
Ďakujem za info. Už sa teším, až mi dorazí BR za cca 3 týždne domov. A možno si zopakujem aj bonusy z predošlých častí. Je to vždy skvelý zážitok.
KARLOS
0 0
reagovat

Bone Tomahawk

Pekne, dokonce i Fox behem tech dvou hodin dokazal vytvorit uveritelnou postavu (sedel mi v lostu, ale jeho herectvi mi prijde jednorozmerne).
640918
Pekne, dokonce i Fox behem tech dvou hodin dokazal vytvorit uveritelnou postavu (sedel mi v lostu, ale jeho herectvi mi prijde jednorozmerne).
Bone Tomahawk
0 0
reagovat

kubqo

Perfect Storm je vynikajúci, ten si daj. Twister je osamotený v kvalite a Dante´s Peak aj Volcano sú v poho ale rozhodne to nie sú žiadne klasiky.
640917
Perfect Storm je vynikajúci, ten si daj. Twister je osamotený v kvalite a Dante´s Peak aj Volcano sú v poho ale rozhodne to nie sú žiadne klasiky.
kubqo
0 0
reagovat

GuidoA.

Tak film s Hitchcockovim cameom proste musí byť skvelý :D:+
640916
Tak film s Hitchcockovim cameom proste musí byť skvelý *:D**:+*
GuidoA.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se