Nyní můžu spokojeně usnout. BOM (brzo to číslo aktualizují).
PS: Kde je Joker_George a jeho 300 milionů?
735303
Nyní můžu spokojeně usnout. [url=https://www.boxofficemojo.com/release/rl252151297/?ref_=bo_hm_rd]BOM[/url] (brzo to číslo aktualizují).
[i]PS: Kde je Joker_George a jeho 300 milionů? [/i]*:D*
dalsi kousek do me kolekce [url=https://sneakerbardetroit.com/wp-content/uploads/2019/09/Nike-Air-Max-Alpha-Savage-Foam-Powder-AT3378-601-Release-Date-1.jpg]ruzovych[/url] bot #ot
Právě doháním nějaké ty blockbusterové resty a řada přišla na Spider-mana.
Homecoming jsem ve své době viděl a přišlo mi to fajn. No a musim říct, že dvojka je o stupeň horší.
Počínaje záporákem, který od začátku působí divně a Jake Gyllenhaal se imo do komiksu vůbec nehodí (ač ho mám rád).
Trikaři se opravdu vyřádili, elementálové byly ze začátku super, ale pak už to byl(y).. ne, neřeknu to slovo.. jen trikové orgie, které trvaly moc dlouho.
Co mě naopak bavilo, byly neustálé vtípky, které se většinou trefily do černého.
Paradoxně mi přišly zajímavější Peterovy dialogy se spolužáky nebo romance s MJ, než samotná akce. Tom Holland a Zedaya
5/10 a případnou trojku s díky vynechám.
735252
Právě doháním nějaké ty blockbusterové resty a řada přišla na Spider-mana.
Homecoming jsem ve své době viděl a přišlo mi to fajn. No a musim říct, že dvojka je o stupeň horší.
Počínaje záporákem, který od začátku působí divně a Jake Gyllenhaal se imo do komiksu vůbec nehodí (ač ho mám rád).
Trikaři se opravdu vyřádili, elementálové byly ze začátku super, ale pak už to byl(y).. ne, neřeknu to slovo.. jen trikové orgie, které trvaly moc dlouho.
Co mě naopak bavilo, byly neustálé vtípky, které se většinou trefily do černého.
Paradoxně mi přišly zajímavější Peterovy dialogy se spolužáky nebo romance s MJ, než samotná akce. Tom Holland a Zedaya*:+**:+*
5/10 a případnou trojku s díky vynechám.
Kdysi jsem viděl tento filmový dokument jako dítě a i když jsem v té době koukal už na jiné bohy Formule 1 hodně mě "poznamenal" a dnes jsem si ho před odchodem do kina na Le Mans 66" připomněl. On to totiž není jen dokument o Formuli 1, ale o celém kolotoči závodů, ať rally, Le Mans nebo Indy. Řada pilotů také prošla různými odnožemi závodění na čtyřech kolech a docela otevřeně o nich mluví. K tomu je zde velká část obrazových materiálů takřka z první ruky, které jsou svou syrovostí takřka depresivní. Je krásné, když se v průběhu ptají Stirlinga Mosse jak hodnotí Formuli té doby s dobou jeho závodění a on odpovídá, že se z Formule vytratila správná šťáva a zábava, skoro jako bych slyšel dnešní hodnocení (a to se opakuje a opakuje )
Společně se Sennou asi nejlepší dokument o závodech a povinnost pro každého vysokooktanového fanouška. 9/10
PS: Při sledování na mě dýchlo mé mládí a na boje s rodiči o probuzení kolem půlnoci, kdy se ČT rozhodla dávat záznamy ze závodů Formule 1 a já mohl sledovat své oblíbené Ferrari a McLaren, v té době měly nejkrásnější vozy.
735248
Kdysi jsem viděl tento filmový dokument jako dítě a i když jsem v té době koukal už na jiné bohy Formule 1 hodně mě "poznamenal" a dnes jsem si ho před odchodem do kina na Le Mans 66" připomněl. On to totiž není jen dokument o Formuli 1, ale o celém kolotoči závodů, ať rally, Le Mans nebo Indy. Řada pilotů také prošla různými odnožemi závodění na čtyřech kolech a docela otevřeně o nich mluví. K tomu je zde velká část obrazových materiálů takřka z první ruky, které jsou svou syrovostí takřka depresivní. Je krásné, když se v průběhu ptají Stirlinga Mosse jak hodnotí Formuli té doby s dobou jeho závodění a on odpovídá, že se z Formule vytratila správná šťáva a zábava, skoro jako bych slyšel dnešní hodnocení *;)* (a to se opakuje a opakuje *:D*)
Společně se Sennou asi nejlepší dokument o závodech a povinnost pro každého vysokooktanového fanouška. 9/10
PS: Při sledování na mě dýchlo mé mládí a na boje s rodiči o probuzení kolem půlnoci, kdy se ČT rozhodla dávat záznamy ze závodů Formule 1 a já mohl sledovat své oblíbené Ferrari a McLaren, v té době měly nejkrásnější vozy.