Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27201 - 27220 Napsat příspěvek

popik

Marťan 2015

Jedním slovem bych to shrnul jako = KUREVSKÁ NUDA! Ups, pardón, jedná se o dvě slova.
Scott u mě režisérsky zůstává stále mrtvej a jsem moc rád, že do kina jsem se rozhodl jít na Everest, který je naprosto parádní.
640767
Marťan 2015 Jedním slovem bych to shrnul jako = KUREVSKÁ NUDA! Ups, pardón, jedná se o dvě slova. Scott u mě režisérsky zůstává stále mrtvej a jsem moc rád, že do kina jsem se rozhodl jít na Everest, který je naprosto parádní.
popik
0 0
reagovat

do Od

jeden z mála filmov, ktorý keď odchytím náhodou v telke tak ostanem pri ňom sedieť
640765
jeden z mála filmov, ktorý keď odchytím náhodou v telke tak ostanem pri ňom sedieť
do Od
0 0
reagovat
Bone Tomahawk je taky velka pecka.
640763
Bone Tomahawk je taky velka pecka.
0 0
reagovat
Marťan >>> Everest
640762
Marťan >>> Everest
0 0
reagovat

16 Blocks

Hrozně, ale hrozně nedoceněnej film. Ta scéna, ve které Willis poprvé vystřelí... bože, miluju tu scénu. Poznamenala mě. Pokaždé, když mě někdo přepadne ze zálohy nečekanou otázkou, jako třeba co je za den nebo jestli bych nevěděl, kde tady nejblíž prodávají dámské svatební šaty, vzpomenu si na ten Willisův výraz a přeju si, abych v tu chvíli měl u sebe taky zbraň. Samozřejmě jenom abych dotyčné vystrašil. Není třeba ke mně domů posílat zásahovku. Mno. Mám za sebou špatnej den v práci, toho si nevšímejte.

Marťan i Everest, obojí se vyplatí vidět v kině. Obojí pecky. Marťan teda o něco větší. Pak Sicario. Pak Everest.
640761
Hrozně, ale hrozně nedoceněnej film. Ta scéna, ve které Willis poprvé vystřelí... bože, miluju tu scénu. Poznamenala mě. Pokaždé, když mě někdo přepadne ze zálohy nečekanou otázkou, jako třeba co je za den nebo jestli bych nevěděl, kde tady nejblíž prodávají dámské svatební šaty, vzpomenu si na ten Willisův výraz a přeju si, abych v tu chvíli měl u sebe taky zbraň. Samozřejmě jenom abych dotyčné vystrašil. Není třeba ke mně domů posílat zásahovku. Mno. Mám za sebou špatnej den v práci, toho si nevšímejte. Marťan i Everest, obojí se vyplatí vidět v kině. Obojí pecky. Marťan teda o něco větší. Pak Sicario. Pak Everest.
16 Blocks
0 0
reagovat
Marťan > Everest
640759
Marťan > Everest
0 0
reagovat

TedGeorge

to mi radši ani neříkej, teď jsem se vrátil z Marťana a rozhodoval jsem se jestli půjdu na Everest :(
640758
to mi radši ani neříkej, teď jsem se vrátil z Marťana a rozhodoval jsem se jestli půjdu na Everest *:(*
TedGeorge
0 0
reagovat
Jinak neskutecna real bad motherfuckery ze strany Gyllenhalla tady link (mnozi jiste videli)
640757
Jinak neskutecna real bad motherfuckery ze strany Gyllenhalla tady http://www.dailymotion.com/video/xjvkl3_man-vs-wild-men-vs-wild-with-jake-gyllenhaal-s07-e01_shortfilms (mnozi jiste videli)
0 0
reagovat

Memphis

Tuhle zimu rvu prachy do lyzovani 1x tyden Italie, 1x tyden Francie a 2x vikend Rakousy.

Podzim 2016 to vidim na base camp link

640755
Tuhle zimu rvu prachy do lyzovani 1x tyden Italie, 1x tyden Francie a 2x vikend Rakousy. Podzim 2016 to vidim na base camp http://www.livingstone.cz/zajezdy/katalog/detail/everest-bace-camp-nepal-trek/
Memphis
0 0
reagovat

TedGeorge

:+
640740
*:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

Everest

Strasne dobry. Ale strasne :o
640739
Strasne dobry. Ale strasne *:o*
Everest
0 0
reagovat

Wish I was here (2014)

Spočiatku príjemne, ale stane sa z toho neukočírovaný bordel. Veľké množstvo tém a motívov, ktoré spolu vôbec nefungujú. Občas je to fajn ale väčšinou iba zmätené a hlavne neúprimné. Herci sa snažia, Braff ako režisér takisto ale nedokáže dať filmu pevný tvar. Následkom toho, to od polovice začína byť strašná nuda a ku koncu je film aj vďaka prepálenej dĺžke takmer na neprežitie. A pritom to začalo tak sľubne a postavy sú veľmi sympatické. Slabších 4/10 P.S. Pripomínalo mi to mnohými nenávidený Elizabethtown, ktorý mám tak strašne rád a po tomto sa v mojich očiach stáva majstrovským dielom.
640725
Spočiatku príjemne, ale stane sa z toho neukočírovaný bordel. Veľké množstvo tém a motívov, ktoré spolu vôbec nefungujú. Občas je to fajn ale väčšinou iba zmätené a hlavne neúprimné. Herci sa snažia, Braff ako režisér takisto ale nedokáže dať filmu pevný tvar. Následkom toho, to od polovice začína byť strašná nuda a ku koncu je film aj vďaka prepálenej dĺžke takmer na neprežitie. A pritom to začalo tak sľubne a postavy sú veľmi sympatické. Slabších 4/10 P.S. Pripomínalo mi to mnohými nenávidený Elizabethtown, ktorý mám tak strašne rád a po tomto sa v mojich očiach stáva majstrovským dielom.
Wish I was here (2014)
0 0
reagovat
Kdyby to někoho zajímalo (jakože asi ne), tak staré bondovky mají na Blučkách špičkové přepisy, za které by se nemusely nijak stydět nejnovější Craigovy případy. Takový podmořský svět v Thunderballu dostal ve vysokém rozlišení úplně nový rozměr. :+

Jediným záporem je absence českých titulků u bonusového materiálu (s výjimkou Skyfall a samostatného bonusového disku).
640724
Kdyby to někoho zajímalo (jakože asi ne), tak staré bondovky mají na Blučkách špičkové přepisy, za které by se nemusely nijak stydět nejnovější Craigovy případy. Takový podmořský svět v Thunderballu dostal ve vysokém rozlišení úplně nový rozměr. *:+* Jediným záporem je absence českých titulků u bonusového materiálu (s výjimkou Skyfall a samostatného bonusového disku).
0 0
reagovat
hobo with a shotgun (2011)
70% - u tohodle uz sem nevedel jestli jeste furt kaslu nebo uz zacinam blejt.
640722
hobo with a shotgun (2011) 70% - u tohodle uz sem nevedel jestli jeste furt kaslu nebo uz zacinam blejt.
0 0
reagovat

Detention

Moc díky za tip na Detention a těžko uvěřit, že to už má čtyři roky, jelikož bych to v té dnešní době plné hipsterů považoval za něco hodně aktuálního... Prostě moc hezkej mix Community, Donnieho Darka a Vřískotu. :)

8/10
640693
Moc díky za tip na Detention a těžko uvěřit, že to už má čtyři roky, jelikož bych to v té dnešní době plné hipsterů považoval za něco hodně aktuálního... Prostě moc hezkej mix Community, Donnieho Darka a Vřískotu. *:)* [b]8/10[/b]
Detention
0 0
reagovat

Axis

Jojo, Unrated. Teď se dívám na rozdíly, ale jsou tam jen delší záběry na ty drsnější věci. Každopádně hasákem do koulí zůstalo u obou verzí stejné a to mi stačilo...
640644
Jojo, Unrated. Teď se dívám na rozdíly, ale jsou tam jen delší záběry na ty drsnější věci. Každopádně hasákem do koulí zůstalo u obou verzí stejné a to mi stačilo...
Axis
0 0
reagovat

Lifty

Normoš nebo unrated directors cut, bo ta je mnohem lepší a o trošičku výživnější. I když už základ je hodně solidní.
640640
Normoš nebo unrated directors cut, bo ta je mnohem lepší a o trošičku výživnější. I když už základ je hodně solidní.
Lifty
0 0
reagovat

I Saw the Devil

Dlouho jsem se tomu filmu. Jednak moc nemusím korejskou tvorbu a druhak kvůli stopáži.
Na oba problémy jsem hodně rychle zapomenul. Nádherně natočená, dokonale nepředvídatelná a perfektně zahraná "detektivní" pecka.
Navíc je to tak neskutečně reálně drsné, že jsem měl s pár scénami problém. Jsem zvyklý na hodně prasáren, ale u přeřezávání achilovky jsem po dlouhé době odvracel zrak...

640636
Dlouho jsem se tomu filmu. Jednak moc nemusím korejskou tvorbu a druhak kvůli stopáži. Na oba problémy jsem hodně rychle zapomenul. Nádherně natočená, dokonale nepředvídatelná a perfektně zahraná "detektivní" pecka. Navíc je to tak neskutečně reálně drsné, že jsem měl s pár scénami problém. Jsem zvyklý na hodně prasáren, ale u přeřezávání achilovky jsem po dlouhé době odvracel zrak...
I Saw the Devil
0 0
reagovat
o kousicek lepsi
640625
o kousicek lepsi
0 0
reagovat

GuidoA.

Blow out si videl?
640624
Blow out si videl?
GuidoA.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se