Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27261 - 27280 Napsat příspěvek

kubqo

knihu som nečítal. ohľadom Školy života: Je to úplne iný film. Jedno je historická červená knižnica, druhé retro vzťahovka. Okrem Carrey to nemá nič spoločné. Ale Education sa mi páčil trochu viac a tvojich 5* nie je nepochopiteľných.
641237
knihu som nečítal. ohľadom Školy života: Je to úplne iný film. Jedno je historická červená knižnica, druhé retro vzťahovka. Okrem Carrey to nemá nič spoločné. Ale Education sa mi páčil trochu viac a tvojich 5* nie je nepochopiteľných.
kubqo
0 0
reagovat

pepo

Ten Far from madding Crowd. Čítal si aj knihu a môžeš porovnať? A aký je ten film v porovnaní so Školou Života tiež s Carrey Mulligan. Lebo z nejakého dôvodu (už si nepamätám úplne z akého) som tomu filmu napálil 5 hviezdičiek.
641236
Ten Far from madding Crowd. Čítal si aj knihu a môžeš porovnať? A aký je ten film v porovnaní so Školou Života tiež s Carrey Mulligan. Lebo z nejakého dôvodu (už si nepamätám úplne z akého) som tomu filmu napálil 5 hviezdičiek.
pepo
0 0
reagovat

Maggie

Klasická festivalovka. Vynikajúci koncept nevyužívajúci svoj príbehový, myšlienkový ani emočný potenciál. Arnold je v pohode, z Abigail Breslin bude dúfam raz veľká hviezda. Film, ktorý v konečnom dôsledku nemá čo ponúknuť a je to škoda pretože mohol byť úžasný na mnoho spôsobov. Slabších 6/10
641234
Klasická festivalovka. Vynikajúci koncept nevyužívajúci svoj príbehový, myšlienkový ani emočný potenciál. Arnold je v pohode, z Abigail Breslin bude dúfam raz veľká hviezda. Film, ktorý v konečnom dôsledku nemá čo ponúknuť a je to škoda pretože mohol byť úžasný na mnoho spôsobov. Slabších 6/10
Maggie
0 0
reagovat

Cold Fish (2010)

Líbilo se mi to a to víc než hodně. Co to o mě vypovídá? Nevím. 8/10
641230
Líbilo se mi to a to víc než hodně. Co to o mě vypovídá? Nevím. 8/10
Cold Fish (2010)
0 0
reagovat

TedGeorge

už aj na FB som tou chybou zlanáril jedného človeka, sorry ;)
641228
už aj na FB som tou chybou zlanáril jedného človeka, sorry *;)*
TedGeorge
0 0
reagovat
Wylera som myslel :) pôvodne som písal Leanovo Puto najsilnejšie
641227
Wylera som myslel *:)* pôvodne som písal Leanovo Puto najsilnejšie
0 0
reagovat

pepo

Pockat, Wuthering Heights natocil taky Lean? Ajm sold...:o
641226
Pockat, Wuthering Heights natocil taky Lean? Ajm sold...*:o*
pepo
0 0
reagovat

Far from the Madding Crowd (2015)

Najlepšia červená knižnica za realtívne dlhú dobu - čo je pre tento druh filmov dosť smutná vizitka. Osudový príbeh, krásna kamera, hudba z Village, dobrí herci - má to všetko čo má máť. Až na to najdôležitejšie. Chýba tomu srdce a vášeň. Vintenberg a stopáž sa držia až príliš na uzde. Takže vďaka prílišnej skratkovitosti film nedokáže s výnimkou poslednej scény vydolovať pre žáner žiadúce emócie. Chápem, že časy peciek ako Búrlivé výšiny od Leana alebo Juh proti severu sú dávno stratené ale Legenda o vášni, Pokánie či Notebook nie sú až tak ďaleko. 8/10 s prihliadnutím na súčasnú konkurenciu.
641225
Najlepšia červená knižnica za realtívne dlhú dobu - čo je pre tento druh filmov dosť smutná vizitka. Osudový príbeh, krásna kamera, hudba z Village, dobrí herci - má to všetko čo má máť. Až na to najdôležitejšie. Chýba tomu srdce a vášeň. Vintenberg a stopáž sa držia až príliš na uzde. Takže vďaka prílišnej skratkovitosti film nedokáže s výnimkou poslednej scény vydolovať pre žáner žiadúce emócie. Chápem, že časy peciek ako Búrlivé výšiny od Leana alebo Juh proti severu sú dávno stratené ale Legenda o vášni, Pokánie či Notebook nie sú až tak ďaleko. 8/10 s prihliadnutím na súčasnú konkurenciu.
Far from the Madding Crowd (2015)
0 0
reagovat

KarelR

Deadline asi neni, Davies má dovolenou :))
641222
Deadline asi neni, Davies má dovolenou *:))*
KarelR
0 0
reagovat

Vincent

Jsou super, takze ne. Nafoukane tenisty na Spartaku mi to fakt nepripomina :D:D:D;)
641219
Jsou super, takze ne. Nafoukane tenisty na Spartaku mi to fakt nepripomina *:D**:D**:D**;)*
Vincent
0 0
reagovat
Ted
Mit Fed Cup holky v hotelu v tobe doufam dostatecne vyvolava nostalgicke vzpominky :D
641218
[b]Ted[/b] Mit Fed Cup holky v hotelu v tobe doufam dostatecne vyvolava nostalgicke vzpominky *:D*
0 0
reagovat

Davies182

Diky za pozvani :D

Ctvrtek, patek, sobota, nedele makam. Mame pohotovost kvuli Fed Cupu, holky si zaslouzi to nejlepci :)
641210
Diky za pozvani *:D* Ctvrtek, patek, sobota, nedele makam. Mame pohotovost kvuli Fed Cupu, holky si zaslouzi to nejlepci :)
Davies182
0 0
reagovat

KarelR

No já třeba dorazím až po osmé.. ale jak kluky znám, tak v tu dobu budou teprve objednávat něco k jídlu. :D
641208
No já třeba dorazím až po osmé.. ale jak kluky znám, tak v tu dobu budou teprve objednávat něco k jídlu. *:D*
KarelR
0 0
reagovat
však dobehnite do Blavy :)
641207
však dobehnite do Blavy :)
0 0
reagovat

Davies182

A deadline máme? Šestou asi nedám, ale nějak bych se určitě pokusil dorazit :)
641206
A deadline máme? Šestou asi nedám, ale nějak bych se určitě pokusil dorazit :)
Davies182
0 0
reagovat
Nejsme rasisti, Slováci můžou taky dorazit!
641204
Nejsme rasisti, Slováci můžou taky dorazit!
0 0
reagovat

Slováci - Blaváci

A my kedy dáme to pivo? ;)
641203
A my kedy dáme to pivo? *;)*
Slováci - Blaváci
0 0
reagovat

Pivko

Sorry za neecho - de se ve čtvrtek od šesti do Legendy na I.P.áku.
641202
Sorry za neecho - de se ve čtvrtek od šesti do Legendy na I.P.áku.
Pivko
0 0
reagovat
641194
[link="http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/rsz_mr_burns_evil_7487.gif"]muhehehe[/link]
0 0
reagovat

KarelR

kdyz v tom jede davies s doodem (:D), tak to bude plan, jak snizit standardy vkusu v populaci za pomoci hajpovani sragor :)
641192
kdyz v tom jede davies s doodem (:D), tak to bude plan, jak snizit standardy vkusu v populaci za pomoci hajpovani sragor :)
KarelR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se