Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27221 - 27240 Napsat příspěvek

Heroin (1970)

Jean, podle stařešinů v mé rodině jeden z nej herců vůbec. Já na něj po Bídnících taky nedám dopustit. Tady byl neskutečný badass a to mu stačilo jenom párkrát vystřelit, chodit a mluvit. Žádný pitvoření v dědkovském věku jako dnešní moderní revenge thrillery. Tohle je syrová hodinka a něco věci, co jde přímo na věc a moc se nepárá s nějakým okecáváním. Škoda jen doslovného závěru, takový dovětek dneska nemusí být. Jinak by to bylo absolutní hodnocení, takto jen 8/10
640609
Jean, podle stařešinů v mé rodině jeden z nej herců vůbec. Já na něj po Bídnících taky nedám dopustit. Tady byl neskutečný badass a to mu stačilo jenom párkrát vystřelit, chodit a mluvit. Žádný pitvoření v dědkovském věku jako dnešní moderní revenge thrillery. Tohle je syrová hodinka a něco věci, co jde přímo na věc a moc se nepárá s nějakým okecáváním. Škoda jen doslovného závěru, takový dovětek dneska nemusí být. Jinak by to bylo absolutní hodnocení, takto jen 8/10
Heroin (1970)
0 0
reagovat

Cooties

Stejně jako Final girls, jen o trochu vážnější.
Elijah Wood a jeho narážka na Pána prstenů mě hodně pobavila. Připomnělo mi to něco podobného se Seanem Beanem z Marťana.
První půlka filmu je však lepší, zábavnější a ty postavičky učitelů jsou neskutečné. Hlavně učitel sexuální výchovy s konverzačním problémem.
640608
Stejně jako Final girls, jen o trochu vážnější. Elijah Wood a jeho narážka na Pána prstenů mě hodně pobavila. Připomnělo mi to něco podobného se Seanem Beanem z Marťana. První půlka filmu je však lepší, zábavnější a ty postavičky učitelů jsou neskutečné. Hlavně učitel sexuální výchovy s konverzačním problémem.
Cooties
0 0
reagovat

The Final Girls

Jako nenáročná hovadina k vínu ideální... Ne tak zábavné, jako Chata v horách, ale za postavy vypatlaného fotbalisty a ještě vypatlanější "děvky" to stojí za shlédnutí. Navíc hlavní hrdinka je zatraceně sexy (filmu ve filmu, ne ta z AHS).
640607
Jako nenáročná hovadina k vínu ideální... Ne tak zábavné, jako Chata v horách, ale za postavy vypatlaného fotbalisty a ještě vypatlanější "děvky" to stojí za shlédnutí. Navíc hlavní hrdinka je zatraceně sexy (filmu ve filmu, ne ta z AHS).
The Final Girls
0 0
reagovat

Krycí jméno U.N.C.L.E.

Cavill, Hammer a Vikander fajn, ale to je taková jednohubka a nevyužitej potenciál... až hanba. 6/10
640597
Cavill, Hammer a Vikander fajn, ale to je taková jednohubka a nevyužitej potenciál... až hanba. 6/10
Krycí jméno U.N.C.L.E.
0 0
reagovat

kubqo

Je to sebeparodující kravinka, tvoje obavy jsou prakticky zbytečné - to je jako ptát se jestli má smysl se dívat na Scary Movie jestli jsem neviděl Vřískot. :D
640590
Je to sebeparodující kravinka, tvoje obavy jsou prakticky zbytečné - to je jako ptát se jestli má smysl se dívat na Scary Movie jestli jsem neviděl Vřískot. *:D*
kubqo
0 0
reagovat

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Asi neznám jinej film kterému by tolik přidával epesní soundtrack. Nudnej scénář pak nahrazuje pohodová retro atmoška, krásný ženy, obstojná dvojka Cavil s Hammerem a strašně šarmatní Hugh (přesně takhle bych chtěl taky zestárnout). Solidní jednohubka. 7/10
Tak trochu lituju, že jsem vynechal kino.
A tahle vypalovačka mě bude znít v hlavě hodně dlouho.
640594
Asi neznám jinej film kterému by tolik přidával epesní soundtrack. Nudnej scénář pak nahrazuje pohodová retro atmoška, krásný ženy, obstojná dvojka Cavil s Hammerem a strašně šarmatní Hugh (přesně takhle bych chtěl taky zestárnout). Solidní jednohubka. 7/10 Tak trochu lituju, že jsem vynechal kino. A [link="https://youtu.be/RVAhDsrRzAI"]tahle[/link] vypalovačka mě bude znít v hlavě hodně dlouho.
Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)
0 0
reagovat

zahron

aj to má význam kukať keď horory moc nemusím a nemám ich nakukané?
640574
aj to má význam kukať keď horory moc nemusím a nemám ich nakukané?
zahron
0 0
reagovat

The Final Girls

Docela mě to bavilo, některé parody scény byly i fakt vtipný a postava Tiny mě fakt rozesmála.:D 6,5/10
640567
Docela mě to bavilo, některé parody scény byly i fakt vtipný a postava Tiny mě fakt rozesmála.*:D* 6,5/10
The Final Girls
0 0
reagovat

What We Do in the Shadows (2014)

MIlá, miestami skutočne vtipná blbina, z ktorej sa dalo vyťažiť možno ešte trochu viac. 8/10
640526
MIlá, miestami skutočne vtipná blbina, z ktorej sa dalo vyťažiť možno ešte trochu viac. 8/10
What We Do in the Shadows (2014)
0 0
reagovat

Davies182

Zrovna on mi na tom prisel jako ten nejmensi problem... prestoze mas teda pravdu s tim, ze mu to clovek moc nezere :D
640524
Zrovna on mi na tom prisel jako ten nejmensi problem... prestoze mas teda pravdu s tim, ze mu to clovek moc nezere *:D*
Davies182
0 0
reagovat

Spazz

To je fakt neuveritelny ale. V paty rade Homelandu je z Frienda ultimatni asasinskej badass prvni kategorie, a v pop-cornovym celoveceraku je naopak v jeho blede-modrym provedeni k smichu :D
640523
To je fakt neuveritelny ale. V paty rade Homelandu je z Frienda ultimatni asasinskej badass prvni kategorie, a v pop-cornovym celoveceraku je naopak v jeho blede-modrym provedeni k smichu *:D*
Spazz
0 0
reagovat

Hitman: Agent 47

Nekoukatelna debilita :-
640521
Nekoukatelna debilita *:-*
Hitman: Agent 47
0 0
reagovat
ghost world (2001)
90% - hmm dobry.
640520
ghost world (2001) 90% - hmm dobry.
0 0
reagovat
the discreet charm of the bourgeoisie (1972)
95% - tohle fakt nenudi ani fterinu, sny ve snu a poradnej absurdistan. skoda ze to neni vic komedialni.
640512
the discreet charm of the bourgeoisie (1972) 95% - tohle fakt nenudi ani fterinu, sny ve snu a poradnej absurdistan. skoda ze to neni vic komedialni.
0 0
reagovat
zerkalo (1975)
100% - nepochopil ale vypada to fakt na jeho nejlepsi kousek. stejne mam radsi toho napravo.
640499
zerkalo (1975) 100% - nepochopil ale vypada to fakt na jeho nejlepsi kousek. stejne mam radsi toho [link="https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/d7/10/e1/d710e1c414ae64bc2761dea5be338a75.jpg"]napravo[/link].
0 0
reagovat
Soudtracky ke Spy Game a Black Hawk Down pořád neskutečně fenomenální, díky za připomenutí.
640484
Soudtracky ke Spy Game a Black Hawk Down pořád neskutečně fenomenální, díky za připomenutí.
0 0
reagovat
Zrcadlo jsem nepochopil.
640481
Zrcadlo jsem nepochopil.
0 0
reagovat
prave se dokopavam k zrcadlu.
640480
prave se dokopavam k zrcadlu.
0 0
reagovat
Zahraju si na Guida....aneb je možné se podívat na všechny Tarkovského filmy naprosto zdarma.
640479
Zahraju si na Guida....aneb je možné se podívat na všechny Tarkovského filmy naprosto [link="http://www.openculture.com/2010/07/tarkovksy.html"]zdarma.[/link]
0 0
reagovat
valerie and her week of wonders (1970)
45% - je v tom vsechno co mam rad a presto ten film nesnasim. asi za tu promarnenou prilezitost. nevidet to v hd tak dam jeste mnohem min.
640473
valerie and her week of wonders (1970) 45% - je v tom vsechno co mam rad a presto ten film nesnasim. asi za tu promarnenou prilezitost. nevidet to v hd tak dam jeste mnohem min.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se