
Já IMHO nechápu, že to vůbec jde do kina, produkční hodnota je fakt nízká, ale DaDDario a Hoechlin to charismatem a chemií fakt těžce tahají kupředu. Objektivně to možná ta 6, 5 fakt je, ale nebál bych se osobně nějakého 7,5/10 hodnocení a souhlas s Karlosem. 

|
reagovat
|




