reaguje na:
Clavius
U Kosinskeho v jeho filmech je dost znát, že vystudoval architekturu a mechaniku. Hlavně teda Tron a Oblivion, kde spousta designů třeba dopravních prostředků je nejen estetická, ale i funkční. V Only The Brave zas dokázal bez sci-fi elementů odvyprávět lidský příběh, takže se na Top Gun nesmírně těším, a to první díl od Tonyho Scotta až tak moc nežeru. A doufám, že pak by zas mohl natočit nějaké sci-fi.
|
reagovat
|





