SteKi
No rozdíl je skoro nulový. DP je primárně pro PC a HDMI pro spotřební elektroniku, takže není tak nutné hlídat jeho verzi, jestli už podporuje 4k při 60Hz atd. Z vlastní zkušenosti je ale určitě bezproblémovější.
|
reagovat
|

.

