To kruci neumí udělat MMC, které člověk zapojí a přehraje všecko normálně jak má?
Umí. HTPC :)
Tohle sem pořídil na router, ale ještě před tím jsem na to hodil Windows, abych testnul multimediální schopnosti. MKV ve 1080p to dává do datového toku 90Mbps, 4k jsem nezkoušel ale podle datasheetu zvládá taky jak v x264, tak x265 (strana 80). Krabička je pasivně chlazená, zdroj k tomu je obyčejné 12V, 3A trafo. W10 si chytlo všechny drivery z updatů a integrovaný přehrávač hned dekódoval videa hardwarově bez jakéhokoliv zásahu. POTPlayer se musel trochu donastavit, ale taky to dekódoval hardwarově.
|
reagovat
|

A to jsem jim to potvrzoval po telefonu a že si to k tomu poznamenají... Ještě ke všemu mi nebyli schopní dát včera datum o naskladnění a najednou tohle.